Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lábalhatnék ki ebből a...

Hogyan lábalhatnék ki ebből a problémából?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt kezdődött az egész. Tudniillik nagyon stresszes életet élek, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy ezért alakult ki. Eleinte abszolút nem ettem napokig, utána visszatért az étvágyam, de most, pár napja megint elkezdődött ez az egész, igaz, enyhébb formában. Nem fizikai hányingert érzek, hanem kellemetlenséget falatok után, és egy nap többször rám törnek ilyen pánikszerű hullámok, hogy úristen hányni fogok, pedig nincs mitől, nem is vagyok sápadt, nem reszketek, semmi. Rettegek a hányástól, az öklendezés minden fajtájától, s bár tudom, hogy más sem szereti, ez nekem most komoly formákat öltött. Tegnap este egy hullámot csak a Daedalon szüntetett meg, ha az nincs, valszeg nem alszom. Hogyan lábalhatnék ki belőle? Borzasztó. :(

16/L



2015. febr. 4. 17:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!