Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lassan 1 éve együtt leszünk a...

Lassan 1 éve együtt leszünk a barátommal, és ő már nagyon akarja a szexet, de én nagyon félek hogy esetleg nem lesz jó vagy valami. ő is még szűz, ahogy én is, és mind a ketten 16 évesek vagyunk. Szerintetek mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de úgy érzem hogy neki csak rosszabb lesz, ha váratom, de én sem akarom elsíetni, de nagyon akarom őt!

2015. febr. 6. 19:36
 1/8 anonim válasza:
majdnem 1 éve együtt és még nem csináltátok? van kitartásotok az biztos :D
2015. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első kommentálónak: könyörgöm nem huszonévesekről van szó. Igaz bár manapság eléggé korán neki kezdenek, de akkor is. Ám kedves kérdező, ha úgy érzed, hogy fel vagy készülve, akkor engedd, hogy minden magától történjen. Mindenképp védekezzetek!!! Majd később rájössz, hogy sokkal jobb érzés óvszer nélkül, de sosem tudhatod milyen nyomot hagy benned. S gondolj bele anyukád arcára, ha megtudná, hogy terhes vagy. És ne görcsölj rá, hogy esetleg elrontsátok, vagy valami. Ez olyan, hogy nem lehet elrontani, csak hadjátok, hogy minden magától történjen. És meglátod eszméletlen érzés lesz.

Amúgy véleményem szerint ez még picit korai. Nekem több, mint egy évet várt a barátom, és annyira szeretett, hogy akkor is azt mondta, ha nem akarom nem muszáj, ő addig vár, ameddig én mondom. Mellesleg 18 múltam, mikor történt. :)

2015. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
persze hogy nem huszonévesekről van szó. de pont ezért írtam mert a mai világban már ez nem igazán számít. egyébként nem feltétlen arra gondoltam hogy "hú, siessetek, 1 év az nagyon sok" hanem hogy becsülendő hogy kivártok ameddig kell, ezek szerint nagy valószínűséggel erős szerelem van a levegőben :)
2015. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő sz első barátom, neki meg én vagyok a harmadik, az első az csak kihasználta, a másodikat nem szerette, és attól fél hogy én is kifogom használni, pedig ez nem igaz, és teljes szívemből szeretem, de kicsit félek még a lefekvéstől, ahogy ő is, de nagyon akarjuk. Mit tegyek?
2015. febr. 7. 09:00
 5/8 anonim válasza:
akkor nincs más hátra.. ha mindketten akarjátok, tegyétek meg és azzal bizonyítsd neki hogy nem csak kihasználod hogy ezután is sokáig vele maradsz :)
2015. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De hogy ha egyszer félek?

És az a baj, hogy még nem voltunk egymásnál, és ez is egy gond.

De nagyon akarjuk egymást.

2015. febr. 19. 15:57
 7/8 anonim válasza:
hát nem is kell rögtön a közepébe ugrani, először hangolódjatok egymásra, fedezzétek fel, próbálgassátok egymást :) sokkal jobb ezzel kezdeni az egészet
2015. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem vágj bele és hagyd hogy az "ösztöneid vezzessenek" de koton gumit hasznaljatok!!!!! Fő az ovatosság és nem penne jo hogyha 16-17 évesen terhes lennél de te tudod csak hajrá
2015. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!