Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van anya kiakadva egy...

Miért van anya kiakadva egy ilyen apróság miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este rám nyitott amikor fent volt a barátom, és azt látta, hogy meztelenül állok négykézláb a barátom meg a lábaim között simogattja. 19 éves vagyok nem értem szex nem volt csak megmutattam neki magam és én kértem meg rá. Azt mondja hogy így csak a k...k viselkednek
2015. febr. 7. 04:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Majd későbbiekben rájössz, hogy miért is. Most még nem érted.
2015. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Sikerült anyával megbeszélni ezt a dolgot. A barátommal is beszéltem, azt mondta hogy egyenlőre hagyjuk egymást míg meg nem nyugodnak a kedélyek
2015. febr. 7. 17:10
 13/34 anonim ***** válasza:
Helyes.
2015. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
De olyan furán jó volt amikor simogatott.
2015. febr. 7. 18:04
 15/34 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem. De akkor kell ezt megtapasztalnod, mert szerelmes vagy, és nem azért mert az érzést akarod. Mert ha egyszer belekostólsz nincs megállás. Ezért mondják, hogy fel ne ébreszd a szerelmed amíg ne jön. Nagyon el lehet rontani itt az életedet, akkor is ha most még nem érted hogyan.

Gondolom egyetértesz, hogy a szerelem az elsődleges, amikor a másik nélkül nem tudsz élni.

Nem azért mert jó érzés, és majd jön az önkielégítsés, mert az érzés az fantasztikus.

Nem jó ez így. Várjál még vele.

2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
De akkor se kellett volna le k...zni főleg nem egy szülőnek
2015. febr. 7. 18:41
 17/34 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy durvának hangzik, de jogos volt szerintem.

Nem igaz szerelmen alapul, addig ne várj mást az emberektől, se a szüleidtől.

2015. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

A szerelem idővel átalakul egy mély szeretetté, ezt nem mindenki érti és érzi, és értékeli, sokan vágyakoznak az után a kezdeti lángolás után, van egy hiányérzetük... pedig egy mély szeretet, sokkal erősebb és tartósabb,tartalmasabb, mint egy rövid ideig tartó lángolás.


[link]

2015. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
De olyan égő hogy az osztályban mindenki engem piszkál mert nem voltam férfival meg meztelenül se látott pasi soha
2015. febr. 7. 22:04
 20/34 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehéz.

Ne ezzel foglalkozz, hanem nekünk és a szüleinknek igaza van-e. Ezen gondolkozz el.

Biztosan érzed, csak azért lenni valakivel, mert az osztálytársaid piszkálnak, szóval csak ezért hát ( elhiszem hogy nehéz), de ne engedj a nyomásnak.

Vállald fel előttük, hogy igen még szűz vagy, ha piszkálnak. Na és? Lehet, hogy nem leszel népszerű, de hidd el az élet megfogja neked hálálni a döntésedet.

Vagy ha nagyon nem bírod akkor kérd át magad másik osztályba, vagy iskolába. A te érdekedbe. Lehet, hogy nem érted most még, de te ennél a színvonalnál sokkal értelmesebb vagy.

Eszembe jutott, hogy nehogy a végén még be kelljen bizonyítanod, hogy elvesztetted. Mégis hogyan? Akire rászálltak annak bizonyítani kell. Videóval? Rávesznek, hogy így bizonyítsd? Aztán a szórakozásuk kedvéért felrakják a facéra?

Érzik ők is, hogy te ilyen szemszögböl befolyásolható vagy. Ezért ki is fognak használni.

Légy észnél de nagyon.

2015. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!