Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van anya kiakadva egy...

Miért van anya kiakadva egy ilyen apróság miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este rám nyitott amikor fent volt a barátom, és azt látta, hogy meztelenül állok négykézláb a barátom meg a lábaim között simogattja. 19 éves vagyok nem értem szex nem volt csak megmutattam neki magam és én kértem meg rá. Azt mondja hogy így csak a k...k viselkednek
2015. febr. 7. 04:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Vagy vicceld el.

Mesztelen, dehogy nem voltam. Kisbaba koromban. Bizony voltam.

2015. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anya 16 éves volt amikor engem szült, azt mondja hogy nem szeretné hogy úgy járjak mint ő. Most jár esti levelezőn abba a gimnáziumba ahol én vagyok nappali suliba
2015. febr. 7. 22:37
 23/34 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémád. Hogy anyukád korán szült, és tudja mit jelent ez?

Nagykorú vagy már. Találj egy férjet, és kész.

Ugyan abba a suliba jártok?

19 évesen végzős vagy? Ezt a pár hónapot igazán kibírhatnád.

Nem gond az, ha anyukád estire jár. Inkább értékelni kellene, hogy akar valamit, és segíteni neki.

Ismerek olyan nyugdíjas hölgyet, hogy esti levelezőre beíratkozott, a lányával együtt, és együtt érettségiztek le. CSak az a ciki amit annak is gondolsz.

Szerintem meg nagyszerű anyukád van. Lehet, hogy nem érted, hogy mit miért tesz, de szeret téged az biztos.

2015. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem az a ciki hogy egy suliba járunk mert szoktunk tanulni is együtt, hanem az hogy ilyen téren nem bízik bennem.
2015. febr. 7. 22:53
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem bízik benned, mert tudja többet érdemelsz annál, mint hogy elvárás véget elveszítsd a szüzességed.

Nem bízik menne, mert tudja befolyásolható vagy.

De bízik benned, mert család az érték, és ő a legjobbat, családod akar, és unokákat!

Bízik benned, az osztálytársaidba nem, és ebbe a fiúba aki így kihasznál. ( Mert az teszi)

Nemkell túlragozni a dolgod, szerintem nagyon is érted, anyukád szered, csak szexuális téren mások az elvárásai mint amit most teszel. (anyukáddal értek egyet)

Lehet hogy ő korán szült, de megtapasztalta legalább, hogy milyen erkölcsös életet élni, és késöbiekben mivel jár ez. ( Lehet, hogy ezt még nem éred. ) Ezt többet meg se emlísd még előtte se, hogy ő mit csinált fiatal korában. Sok hülyeeséget. Ettől akar megóvni.

Ameddig így veselkedsz, ne is várd hogy megváltozzon , mert nem neki kell.

Szerintem nagyon is jó érted mit akarok mondani.

2015. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
2015. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Igen én értem
2015. febr. 7. 23:33
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az a jó, amit a többiek mondanak. Ebben az esetben bizony az árral szembe kell menned.
2015. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"mert a ti ellenségetek, az ördög, mint ordító oroszlán szerte jár, keresvén, kit elnyeljen. "

Ellen kell állnod. Nagy a bűn a világba, legyél okosabb.

Azt mondják normális? -nem az

Azt mondják ciki? - Le akarnak süllyeszteni a szintjükre

2015. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!