Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írni szeretnék egy könyvet...

Írni szeretnék egy könyvet fantasy témában, de nem tudom, mi legyen a történet maga. Légyszi segítenének?

Figyelt kérdés

Két főszereplő lesz, tudjanak egymásról, vagy ne? Ha ttudnak egymásról, ellenségek: miért? Ha nem tudnak egymásról, akkor a két szál hogyan kakapcsolódjon egymáshoz?

Légyszi kuldjetek ötleteket!



2015. febr. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt se tudod, miről szóljon a könyv, szerintem ne akarj még írni.
2015. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már írtam egy könyvet, de nem szeretném abbahagyni az írást szóval ezért írtam ki. Csak egy ötlet kell, a többit majd mmegoldom
2015. febr. 15. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszi adjatok valami ötletet!
2015. febr. 15. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Te, tudod mit? Én meg is írom helyetted, rendben?
2015. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni, akkor miért írsz ide?
2015. febr. 15. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyenek úgy ellenségek, hogy nem tudnak egymásról :D Az egyik fél ezért küzd, a másik azért, de nem ismerik egymást. Aztán valahogy hozd össze őket. (nem párnak, csak találkozzanak, de ne ismerjék fel a másikban az ellenséget )

Magát a sztorit neked kell kitalálnod :)

2015. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jó! :-)

2 szereplő.

Éljenek párhuzamos világban. Az egyik a mi világunkban a másik a velünk párhuzamos világban. A sorsuk összekapcsolódik amit az egyik tesz az a mi világunkban az kihat a másikra és fordítva....

Segítek még. Hol van a bejárat ? Legyen egy falon, vagy egy fán, vagy bárhol. Ha falon akkor úgy képzelem, hogy a mi világunkban élő fiú szobájának tapétáján előbb csak egy kis pötty jelenik meg, aztán egyre tágul...

Na? Milyen?

2015. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, még gondolkozom rajta :)
2015. febr. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!