Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a vonzás...

Hogyan használjam a vonzás törvényét, ha egy új házat akarok"bevonzani"? Kíméljenek, akik nem hisznek benne!

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 00:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
plz kill yourself.
2010. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves"beszélgetők"!Egy mondat értelmezése is általános iskolai szint,ti mégsem fogtátok fel...Ennek az utolsó nagy angolosnak meg csak ennyi:Plz,go to the son of a bitch!

Aki tudott normális választ,annak köszi!

2010. febr. 12. 22:44
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

"Nyilván...nyilván te meg ha tudnál olvasni,akkor nem válaszolnál,mert

tudnád jól,hogy pl. te vagy az akinek a válaszára k.rvára nem kíváncsi

senki!!!Szép napot..."


Gyanítom innen kaptam ezt a kulturált email-t (a kipontozás tőlem van, hogy átengedje az oldal szűrője). Költözz át az ezotéria rovatba az idiótaságaiddal, oda nem foglak követni. Vonzás törvénye, apám! Elképzelem, hogy a bankszámlámra csak úgy dől a lé, és ettől dőlni is fog? Persze, biztos ezért melózik minden hülye... És van aki elhiszi ezeket az állatságokat!

2010. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Illetve létom, hogy már át is költöztél, úgyhogy biztos "bevonzottam" a kívánságommal. Te csökkentett módban futó szerencsétlen. További sikeres "bevonzást"!
2010. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem mind1 melyik rovatba írom,te birka!Ha téged nem foglalkoztat ez a kérdés,akkor minek reagálsz rá?Amúgy meg mond már meg nekem,hol van itt ezotéria rovat!?Én hiszek benne,sokszor be is jött,szóval elmondanám még egyszer,hogy olyan emberkék válaszait várom,akik hisznek ebben!Ha ez eddig nem vált volna világossá.De ezt azt hiszem az elején is leírtam!
2010. febr. 12. 23:55
 16/19 A kérdező kommentje:
létod..pfff..én mag azt létom mekkora egy gyökér vagy..
2010. febr. 13. 00:03
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

"létod..pfff..én mag azt létom mekkora egy gyökér vagy.."


Kimondottan intelligens dolog a neten egy láthatóan véletlen elgépelésbe belekötni (tudod az é és az á egymás mellett van). Én például hagyok az írásjelek után szünetet - nálad egy visszatérő hiba, hogy nem hagysz, tehát nem véletlen. Akkor most kezdjelek emiatt gyökérnek nevezni emiatt? Nem teszem meg neked ezt a szívességet, mert az agyaddal nem ez a fő probléma.


És nem, nem mindegy, melyik rovatba írod. Nem véletlenül vannak rovatok, hanem azért, hogy akit mondjuk az állatos témák érdekelnek, annak ne kelljen a sok "megcsalt a férjem" és "hány kilót lehet leadni diétával" kérdés közül kiválogatni a neki megfelelőt. Ha lenne eszed, belátnád, nem pedig másokat neveznél birkának.


Azért se mindegy, mert a tudomány rovatot főleg a tudomány kedvelői-művelői olvassák (én például biológus kutató vagyok), így egy hozzád hasonló idióta érkezése elég rossz hatást vált ki. Hiába is mondod el, hogy mit vársz, ha a világ nem úgy működik, ahogy várod.


Például kiírhatnék egy ilyen kérdést: "Szerintetek 2+2=5? Csak az írjon, aki szerint igen." Vajon jogos elvárnom, hogy mindenki helyeseljen? És aztán hőzöngjek meg leveleket írogassak azoknak, akik szerint nem 5, hanem 4? Én kiírtam, hogy csak azok írjanak...


Szóval, kedves kérdező, ezt most bebuktad, hiába dühöngesz otthon, ha nyilvános fórumra ír, mindenki válaszolni fog, aki akar.


(Egyébként ha nincs konkrét ezotéria rovat, akkor


a) írj az oldal üzemeltetőinek, hogy csináljanak,

b) keresd meg a legmegfelelőbb helyet,


de semmiképp ne szemetelj a tudomány rovatba. A legjobb az lenne persze, ha kidobnád a billentyűzetedet, nem vagy még elég érett arra, hogy használd.)

2010. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már nem várok válaszokat,ugyanis nekem"bejött ez a dolog",és a héten pont egy minden igényt kielégítő háznak az árát sikerült megnyernem.Sokan most biztos azt gondoljátok,hogy:"persze,ilyen hamar,mi",de nem volt ez olyan hamar,már évek óta foglalkoztatott ez a dolog.(Sőt,a telket édesanyám már több,mint 10 éve vette.)Szóval most nagyon boldog vagyok,(az eljegyzésemet májusban már az új házunkban fogjuk megtartani!:)de azt viszont sajnálom,hogy néhányan ilyen negatívan állnak hozzá!Gondoljatok egy picit bele:mennyivel kerülne több energiátokba,ha pozitívan gondolkodnátok?Semmivel,igaz?!Akkor...?Sok sikert mindenkinek!
2010. febr. 17. 16:04
 19/19 anonim ***** válasza:
2+2 5 semmiképp nem lehet, de pl. 10, vagy 11 igen. (4-es, vagy 3-as számrendszerben számolva.)
2010. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!