Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nőgyógyászok zöme miért férfi?

A nőgyógyászok zöme miért férfi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Az orvosok zöme is férfi,tehát több jut belőlük nőgyógyásznak is.

Vannak a nők által jobban kedvelt szakirányok,és ott több női orvos van.Pl:bőrgyógyász,szemész,gyerekorvos,háziorvos,belgyógyász.

Női sebész is kevesebb van.Talán azért megt az anyasággal nagyon nehéz összeegyeztetni egy olyan szakirányt ami teljes embert kíván.Sok az éjszakai extrém behívás,nincs konkréte munkaidő vége,ha maradni kell akkor maradni kell a műtűben,szülőszobán stb.Ki megy ilyenkor az oviba a gyerekért??

2010. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Engem vizsgált már meg nő nőgyógyász.Nekem nagyon kellemetlen volt.Soha többet ilye "élményt".
2010. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem teljesen igaza van az elsőnek! Nehéz összeegyeztetni a privát női szereppel azt, hogy bármikor hívhatnak éjjel-nappal.


Amúgy én eddig életemben egyetlen női nőgyógyászról hallottam jókat, aki kedves, megértő, stb. A többiről azt hallottam, hogy durvák, bunkók, lekezelőek.

2010. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

2 vagyok.Igen nekem is ez volt a tapasztalatom ezzel az illetővel.Brrrrrr...

(Pesze a férfiak közt is akad ilyen.)

2010. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy hallottam, hogy a sebészetre és a nőgyógyászatra régen kizárólag férfiakat vettek fel.
2010. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Jaj de jó hogy a legtöbb férfi,én csak örülni tudok!!!A nők bunkók,soha többet olyanhoz nem megyek!!!
2010. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Én jártam nőhöz is, férfihoz is. Mindkettővel elégedett voltam, végül a férfinál sikerült szülnöm.
2010. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én januárban voltam először (gyermek) nőgyógyászaton. Eléggé izgultam, ki ne izgulna 16 évesen, hogy le kell tolnia a nadrgáját, meg még ki tudja mi. :D Anyukám bíztatott, hogy erre úgy sem fog sor kerülni. De mivel az ultrahang meg az ilyesmi nem mutatott ki semmit, szükség volt egy komolyabb vizsgálatra. Én személy szerint megkönnyebültem, amikor mondták, hogy doktorNŐ, és nagyon kedves, aranyos volt. Bár kevés tapasztalat, de mindenképpen pozitív. :))
2010. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Amellett hogy teljes embert kíván, és tényleg nem anyának való, fizikai erő is kell hozzá. Pl. egy támasztásnál...
2010. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak úgy megsúgom, hogy egy nőnek is lehet fizikai ereje... Én is találkoztam már nem egy hímnemű egyeddel, aki sokkal gyengébb volt nálam.
2010. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!