Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztályomban néhány fiú néha...

Osztályomban néhány fiú néha csiklandozza egymást lehet hogy bisexek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Inkább homoszexek...
2015. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze a csiklandozásnak a nemi hovatartozáshoz?
2015. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Az én időmben a fiúk csikizték a lányokat de nem meglepő hogy ebben a retardált társadalomban egymást csikizik a fiúk.Nekem ilyen eszembe se jutna,bár én a nőket szeretem így nem magamból indulok ki.Talán az még elnézhető ha egy apa csikizi a fiát aki még gyerek de egyéb esetben eléggé homoszexuális beütésű a dolog
2015. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ma már lassan ott tartunk ,hogy az homoszexuális ,aki férfiként hozzá szól egy férfihez. Alapból ki foglalkozik ilyennel? Ha ezen jár az eszed kedves kérdező ,akkor inkább azon gondolkozz el ,hogy te mi vagy. Ilyet csak az érdekel ,aki homo-biszexuális maximum. Ezt az utolsónak is üzenném. Ma már nem a retardált primitív ókorban élünk. Nem attól leszel férfi ,hogy nem mutatod ki az érzéseid ,meg elfojtod magadban ,mert milyen "b*zis" dolog érezni. Ez egy primitív társadalmi felfogás. Az sem véletlen ,hogy előbb meghalnak a férfiak ,mint a nők. Természetesen biológia alapjai is vannak ,de egy férfi sokkal gyengébb belsőleg ,mint egy nő. Nem véletlenül van több férfi öngyilkosság, mint női.
2015. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es a nemi hovatartozást és a szexuális orientációt ne keverjük már össze, egyébként meg NEM nem biszexek, hanem csak tizenéves fiúk, akik szórakoznak
2015. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

#4


Haha Most azért vagyok homokos mert szerintem ez a fiú-fiú csikizés b..zis?Hol ebben a logika kérem szépen?Ennek semmi köze ahhoz hogy a férfiak kimutatják e az érzéseiket vagy sem.Nekem ne akarja kimutatni egy férfi se az érzéseit úgy hogy csikiz különben eltöröm a homár kezét...Épp ezért élünk retardált társadalomban mert az a bűn ha nem a férfiakhoz vonzódunk hanem a nőkhöz


Mindenesetre teljesen logikátlan volt a hozzám intézett üzeneted meg úgy az egész kommented...

2015. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!