Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám nem akar elengedni...

Anyám nem akar elengedni egyedül sehová. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Május 16.-án koncert lesz, addigra már 16 éves leszek de mindig ilyenekkel jön nekem hogy egyedül nem mehetek sehová mert veszélyes (nehogy valaki megtámadjon) de most őszintén, ki az ördögnek kéne engem megtámadnia amikor egy nagy tömeg lesz ott és pont engem amikor nem is csinálnék semmit? A szüleim amúgy se tudnának akkor eljönni mert dolgoznak, a barátaim meg tuti hogy nem szeretnék az a koncertet. Szóval mi az oka hogy nem mehetek egyedül? Van metró is amivel akárhova eltudok jutni

2015. márc. 15. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
akkor is*
2015. márc. 15. 21:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogyha követnéd a híreket a tv-ben akkor látnád, hogy manapság mi folyik a nagyvilágban mostanában elég gyakoriak az eltűnések és a gyilkosságok. És ez egy rossz hozzáállás hogy "Miért pont engem..." minden csak nézőpont kérdése. A te szemedben csak más valakivel történhet baj, de hamondjuk egy másik ember szemében nézzük a dolgokat ott már te vagy az a más valaki akivel megtörténhet bármi.

Valamint engem se engedtek el egyedül 16évesen kocertre. Illetve Tankcsapda koncertekre is együtt megyek a családdal.

2015. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Baráttal megyek. Amúgy meg mindig viszek magammal zsebkést önvédelemre, meg ha kell viszek könnygázt is. Lehet hogy fiatal vagyok, de legalább 181cm magas, 90kg súlyú és járok thaiboxolni. Egy felnőtt nem bánna el velem könnyen. Meghogy nem is hiszem hogy azon az egy napon (ha szerencsém van) egy egész banda rám jönne ismeretlenül.
2015. márc. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!