Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen onvedelmi fegyvert...

Milyen onvedelmi fegyvert ajanlanatok egy fiatal lanynak?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb kornyeken lakom. Onvedelmet most tanit egy osztalytarsam mar egy ideje de ezt kevesnek erzem es szeretnek beszerezni valamit de eddig nem talaltam meg olyat amit magammal is tudtam volna vinni. Gimibe jarok es valami legalisat szeretnek.

2015. márc. 16. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
paprika spray
2015. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gázspré. És nem a ridikül mélyén vagy a hátizsák alján, hanem zsebben, és ha úgy érzed, akkor a zsebredugott kezedben készenlétben tartva. Esetleges használata után pedig fuss minél messzebbre a támadóktól. De te azért ne szaladj bele a gázfelhőbe :))
2015. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat... Ez a gazspray ez egesz hasznosnak tunik es igen zsebben :) ezeken kivul van meg olyan ami hasznos lehet?
2015. márc. 16. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Gázspray ÉS gázpisztoly.


Ez tökéletes méret: https://www.youtube.com/watch?v=l7-Z2n3QmJY A hatása: https://www.youtube.com/watch?v=IC4cfZbeZSw

2015. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szuper koszonom mindenkinek:) egy kerdes... A gazpoisztoly legalis?
2015. márc. 17. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy legális. Otthon bárki tarthat engedély nélkül, a közterületi viseléshez kell rendőrségi engedély és 18 év. De biztos, hogy az iskolába fegyverrel akarsz járni? Kétlem, hogy a házirend tűrné, meg azt is, hogy nem derül ki az osztálytársak előtt hamar.
2015. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Legális,18.év felett a rendőrség ad rá engedélyt.

2. Nem kell a suliban mutogatni és kész.

2015. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen :/ a 18 meg nincs meg meg igaz nem hiszem hogy tetszene az igazgatonak es amugy ha nem mutogatnam is kiderulne mert osztalytarsak kutalodnak masok dolgaiban de azert koszonom. Akkor azt majd kesobbre. :)
2015. márc. 18. 20:12
 9/11 kovpet ***** válasza:
A kapszaicin hatóanyagú gázspray KKVE. CS-t vagy CR-t vegyél, ha ez szempont.
2015. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Thai Box és a Kali edzőm is azt mondtam mindig , hogy egy nőt 2 dologra tanitana meg , az első, hogy fusson ugy mint egy gepárd , a masodik , ha zaert térben van hogyan nyomja ki a szemét, én pedig a gazsprayt ajánlom zsebben :)
2015. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!