Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irtó hülyeséget csináltam...

Irtó hülyeséget csináltam most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazabol meg csak altalanosba jarunk es nem reg iszonyuan joba lettem egy csajjal aki alattam jar szinte legjobb baratnom lett elmondta hogy kibe szerelmes es hat en elkezdtem azzal a fiuval beszelgetni hogy tetszik e neki a csaj es kiderult hogy ruhelli utalja megtudna olni en meg hat egyre tobbet beszelgettem vele jol elvoltunk,....megtetszett ....mig asszem beleszerettem vagy nemtudom elso szerelem ! Es ezt mar nem birtqm tovabb csinalni igy elmondtam a legjobb baratnomnek hogy a háta mogott beszelgettem vele ....es megtetszett erre a baratnom ugy megharagudott hogy elhordott engem.mindennek pedig mar latszik rajta h alig erdekli a fiu es igen tudom en Vagyok a hibas de egyezeruen nem Normalis a baratnom felvagdosta az egesz labat -.- most mit tegyek igen igen nem.kelett volna csak elso szerelem nem tehettem rrola :'( mit tegyek hogy kibekuljon velen valaki valami tanacs ??(helyesirasert bocsi siettem es telorol irtam)
2015. márc. 23. 20:52
 1/1 anonim válasza:

Kerjtole bocsanatot,de a fiut hanyagoljatok mind2-en.Mondd neki,hogy nem akarod,hogy ilyen hulyesegek miatt menjen tonkre a baratsagotok.

Es ne engedd neki hogy tova vagdossa magat...

2015. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!