Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a gond az anyósokkal?

Mi a gond az anyósokkal?

Figyelt kérdés
Miért utálja őket mindenki? (persze kivéve a családjuk)

2015. ápr. 10. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sosem általánosítottam, de meg kell mondjam, amióta ismerem barátom anyját, lehet benne valami... Talán a nők megkergülnek klimax körül/után, vagy mit tudom én.

Ha személyes példára vagy kíváncsi... A gond annyi, hogy gyűlöl és bánt a rosszindulatú személyiségéből adódó tévképzetei miatt. Nem mondanám, hogy utálom, inkább próbálok nem foglalkozni vele. Ezzel nem lehet együtt élni, nem lehet megbarátkozni, beszélgetés és kibékülés meg szóba sem jöhet (már nem alázkodom meg többé). Annyi gonosz dolgot csinált velünk, hogy mi soha többet nem akarjuk tartani vele a kapcsolatot (részemről a család többi tagjával sem).

Hasonló történetek állhatnak eme "szokás" elterjedése mögött. :) Persze biztos vannak kivételek is, ez csak az én válaszom. :)

2015. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!