Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy cigánytele...

Mit tennétek ha egy cigánytelepen véletlenűl elgázolnátok valakit? meg mernétek állni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 19:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Mellesleg a tegnap 19:58-as kérdésemre még mindig nem válaszoltál.
2015. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

csakhogy nem csak a médiában szereplő események számitanak bele a valóságba.

azok is beleszámitanak, ami gmegtörténtek ugyan de a média nem fujta fel...


az olasz törvényeknek nézz utána magad, de a megfelelő helyen. amig a vicclapokban keresed nem fogod megismerni ezeket...


ugyanazt kellene tennie a cigány szülőknek amit a fehér szülöknek. ha már egyszer ennyire ugyanolyan emberek mint mi, ahogy állitod.


autómatikus életveszélyről én se irtam, csak jóval magasabb esélyekről. te se forgasd ki az én szavaimat s akkor nem kapod ezt vissza.


az senkit se vigasztal, ha ilyen helyzetbe kerül, majd közlik, vele, hogy nem minden cigány támad meg minden fehér embert. itt is vannak kirivó páldák, én is láttam már tisztességes cigányt, és láttam tisztességtelent is aki ennek ellenére nem támadott meg. (Mondjuk a nyilt utcán voltam forgalmas helyen)

2015. ápr. 12. 11:29
 23/45 anonim ***** válasza:

"ugyanazt kellene tennie a cigány szülőknek amit a fehér szülöknek. ha már egyszer ennyire ugyanolyan emberek mint mi, ahogy állitod."


És a "fehér" szülő szerinted mit tenne? Nem szaladna egyből a gyerekéhez?


A kérdésed alapján te meg sem állnál, mert egyből arra gondolsz, hogy veszélyben vagy. Pedig még nem is jött ki senki az utcára!


Gondold végig mégegyszer a kérdést, az egész szituációt, mert ez így, ebben a formában visszataszító, undorító, szánalmas.

2015. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

más a utcára kimenés és más az agyonverés.

nemrég a vétlen másodikat késelték meg a cigányok, gondolom erről se hallottál.

az a szánalmas, hogy egy valós problémát próbálsz a szőnyeg alá söpörni.

és igen cigánytelepen ilyen helyzetben megállni még a vétlen fehér embernek is életveszélyes, nemhogy a vétkesnek. és nem csak elméleti fejtegetés miatt, hanem rendszeresen a gyakorlatban megtörtént esetek tanulsága alapján.

(megjegyzem, hogy közlekedési vétséget el nem követőnek is elég veszélyes megállnia egy cigánytelepen, nemhogy gázolónak)

2015. ápr. 12. 12:01
 25/45 A kérdező kommentje:

korábbi irásod, hogy ne menjen cigánytelepre, szintén nem megoldható, mert nagyon sok ut mentén van cigánytelep. az meg hogy két település között ne közlekedjen valaki a cigányaid miatt, eléggé irreális elképzelés.


az lehetne erre egy megoldás, ha betiltanák az ut mentére települést, hanem főbb utvonalaktól jóval messzebb, zsákfalu jelleggel lakhatnának s akkor nem rohangálnának cigánygyerekek az uttesten, legalábbis jóval ritkábban és ilyen eset is jóval kevesebb lenne...


de ugye ezt nem lehet mert egyenlőek.

2015. ápr. 12. 12:05
 26/45 anonim ***** válasza:
57%
Akkor már inkább zárjuk őket lágerekbe, vagy egyszerűen lőjük agyon mindet, nem? Mennyivel egyszerűbb lenne.
2015. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

igen ez tőled várható volt.

eleve a goebbels-i demagógia eszközével élsz, de innen már csak egy lépés ez.

normális keretek közötti megoldást el se tudsz képzelni.

2015. ápr. 12. 12:42
 28/45 anonim ***** válasza:
Szerinted az normális, ha megszabod, hogy ki hol élhet? Ha bekényszeríted őket egy kijelölt telepre? Ne röhögtess már.
2015. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

az a nem normális hogy ezt meg kell szabni.

mellesleg a nagyban védett cigányjaid életük végéig a börtönbe kerülnek miután valakit meglincselnek. ez talán nem ugyanaz? nem látod, hogy a nagy védelmednek mi lenne a következménye? tipikus látszatvédelem amit hangoztatsz, aminek végül a védenceid is megisszák a levét.


őket magukat is védné ez az intézkedés, hogy a saját törvényeik szerint, de a kivülállókat nem veszélyzetetve élhessenek ott.


amugy meg, ez jelenleg is igy van. látom nem ismered az épitési engedély fogalmát (ők sem ismerik).

ha fehér ember épit fel engedély nélkül valamit lebontatják, őket jóval ritkábban költöztetik ki az illegális és másokat sokkal inkább veszélyeztető épitményeikből.

2015. ápr. 12. 12:55
 30/45 A kérdező kommentje:
ja és ezt a hol élhet kérdést ép te vetetted fel hol közlekedhet a fehér ember, érdekes ha fejér emberről van szó akkor már nem olyannagy dolog ha máshová kényszeritik. valójában ugyanolyan rasszista vagy mint amilyennek engem nevezel, a különség csak az, hogy te más emberfajtát védesz mint én.
2015. ápr. 12. 12:56
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!