Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy cigánytele...

Mit tennétek ha egy cigánytelepen véletlenűl elgázolnátok valakit? meg mernétek állni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 19:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem járok cigánytelepen.
2015. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
a kérdés olyannak szól, aki jár, vagy aki ha nem is jár, de el tudja képzelni a helyzetet.
2015. ápr. 10. 19:37
 3/45 anonim válasza:
39%
Persze ha már elgázoltam akkor segítek neki.Amúgy nem minden cigány hülye meg minden.
2015. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
Előző vagyok nem úgy mondtam mintha lehülyézted volna őket csak mondtam.Amúgy miért félsz hogy megtámadnak?Lehet hogy hülye kérdés!:D
2015. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy oké, hogy nem minden cigány hülye, de csak akkor derül ki, hogy akik ép ott vannak, hülyék e amikor már kiszálltál a kocsiból.

Ha meg széttépnek, max. a sirodra irhatják rá, hogy nem minden cigány hülye, azzal meg nem sokra mész.

2015. ápr. 10. 19:54
 6/45 anonim ***** válasza:
Én csak csukott ajtóval, lehúzott ablaknál megkérdezném, hogy jól van-e meg ilyenek, esetleg még ki is szállnék meg hívnám a mentőt, de ahogy meglátnám hogy jön valahonnan még egy, visszaszállnék a kocsiba aztán elhajtanék.
2015. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

igen csak az a baj, hogy ez meg büncselekmény.

mondjuk az jó kérdés ha mentőt hivsz, megjelölve hogy hol történt s elhajtasz cserbenhagyásnak számit e vagy jogos önvédelemnek minősitheti e a biro az adott körülmények függvényében ha pl. ezután egyenesen a rendörségre mész.

de nem hiszem, nem erről hires ez az ország.

2015. ápr. 10. 21:33
 8/45 anonim ***** válasza:
Jó, de ha választhatsz, hogy agyonvernek vagy lecsuknak egy pár évre, melyiket választanád? Ha hívod a mentőket meg bejelented a rendőrségen, hogy te gázoltad el, csak nem mertél ott maradni, mert fenyegettek, valószínű hogy kevesebb büntetést kapsz, mintha csak simán lelépnél.
2015. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
igen, az utóbbit, annyi különbséggel, hogy ha megtudok valami harmadik alternativ megoldást, ötletet akkor lehet azt választom.
2015. ápr. 11. 09:02
 10/45 anonim ***** válasza:

Azért különbséget kéne tenni a fenyegetés illetve a kérdésben vázolt helyzet között.


Nyilván jogod van önvédelemre, illetve elmenekülni, amennyiben veszélyben vagy, de ha meg sem állsz - mint ahogy az a kérdésben szerepel -, akkor nincs semmilyen fenyegetettség, egyzerű cserbenhagyásról beszélünk.

2015. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!