Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítaná nekem ezt valaki...

Lefordítaná nekem ezt valaki angolról magyarra? (hosszú)

Figyelt kérdés

I'cant even remember how it started. A nagging voice: My normal then departed from ugres sprirting my senses away. Foggy glimpses of the boy i used to be. Preyed upon by the lowest of society the're parasitic demonding your conformity pushing limits: Thing are gonna get real ugly ripping trought the lost shreds of my humanity. I'm not but shadow of what i was and i'm hellbert and headed for you. Surely you've realized that there's no way out this alive. Close your eyes 'cause it's time for you "go to sleep". Climbing throught your window pane. I'm creeping closer can you hear me? Go on, mack me! Say i'm insane! But it's you who's caught in my game. Cat and mouse a lovely circle watch your tongue! Those words are hurtful. Hush now, won't you stay a while? Join me with a painted smile. Tragic faces statianed at my bedside warm embroies hollow on inside and their eyes betray them widening with fear and wrong fuses burn down and my vision becames blurry. Liars always fill me with this unchained fury carve this face into their darknest memories 'cause that's just showbiz. This is a divine comedy. Ready! Action! Pray that you're first enough to flee. I'm not entirely unsympathetic so i'll give you the caunt untill three surely you've realized that there's no way out of here alive. Close your eyes 'cause it's time for you "go to sleep". Climbing throught your window pane. I'm creeping closer , can you hear me? Go on, Mock me! Say i'm insane! But it's you who's caught in my game. Cat and mouse a lovely circle watch your tongue! Those words are hurtful hush now, won't you stay a while? Join me with a painted smile. (Innentől megint más.) Patience is a virtoe when you're woeking on a masterpiece and tolerance is valued when you're working on a living canvas stitch my words into tender flesh. This grin will stay forever fresh. Don't be lonely don't be jelous your turning is coming how i could i forget? Climbing trought your window pane. I'm Creeping closer, can you hear me? Go on, mock me! Say i'm insane. But it's you who's caught in my game. Cat and mouse a lovely circle. Watch your tongue! Those words are hurtful. Hush now, won't you stay a while? Join with a painted smile.



Az esetleges hibákért elnézést.


2015. ápr. 13. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékszem, hogyan kezdődött. A zsémbes hangon: Én normális, majd eltávozott ugres sprirting érzékem van. Ködös pillantások a fiú voltam. Vidékén fosztogattak a legalacsonyabb a társadalom the're parazita demonding a megfelelőség rámenős határok: Thing elkapják igazi csúnya szakító trought az elveszett foszlányait én emberiséget. Nem vagyok, de árnyéka, amilyen voltam, és én vagyok hellbert és elindult az Ön számára. Bizonyára Ön is észrevette, hogy nincs kiút élve. Csukd be a szemed, mert itt az ideje, akkor "aludni". Hegymászás throught a ablaküvegen. Én kúszik közelebb hallasz engem? Gyerünk, Mack rám! Azt mondják őrült vagyok! De te, aki elkapta a játékot. Macska-egér egy szép kört nézni a nyelved! Ezek a szavak bántó. Csitt, nem maradsz egy kicsit? Csatlakozz hozzám egy festett mosoly. Tragikus arcok statianed az ágyam mellett meleg embroies üreges belsejét és a szemük elárulja őket szélesedő félelemmel és rossz biztosítékok leég, és a látásom becames homályos. Liars mindig tölt el ez a Ghost-ban dühvel faragni ez az arc a saját darknest emlékeket, mert ez csak showbiznisz. Ez egy Isteni színjáték. Kész! Akció! Imádkozzatok, hogy te az első elég menekülni. Nem vagyok teljesen közömbösen viselkedett így adok a caunt amíg három Bizonyára Ön is észrevette, hogy nincs kiút innen élve. Csukd be a szemed, mert itt az ideje, akkor "aludni". Hegymászás throught a ablaküvegen. Én kúszik közelebb, hallasz engem? Gyerünk, gúnyolj! Azt mondják őrült vagyok! De te, aki elkapta a játékot. Macska-egér egy szép kört nézni a nyelved! Ezek a szavak bántó Csitt, nem maradsz egy kicsit? Csatlakozz hozzám egy festett mosoly. (Innentől megint other.) A türelem virtoe amikor woeking egy remekmű, és a tolerancia értékelik, ha éppen dolgozik a megélhetésért, vászon öltés a szavaimat a lágy hús. Ez vigyorral fog maradni örökre friss. Ne legyen magányos nem lehet jelous a fordulópont jön, hogyan tudnám elfelejteni? Hegymászás trought a ablaküvegen. Én kúszó közelebb, hallasz engem? Gyerünk, gúnyolj! Azt mondják őrült vagyok. De te, aki elkapta a játékot. Macska-egér egy szép kört. Nézze meg a nyelved! Ezek a szavak bántó. Csitt, nem maradsz egy kicsit? Csatlakozz festett mosoly.
2015. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!