Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe...

Ti mit tennétek a helyembe egy ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
A legjobb bartnőm össze jött azzal a pasival akivel én jártam régen 2-évet. Régen nem abba a városba laktak ahol én.De nem rég vissza költöztek arra a környékre ahol a lány lakott régen a szüleivel is arra találtak házat.Amiért kellemetlen ez az egész hogy az én szüleim külön élnek de viszont apu ara lakik egy utcával feljebb és kénytelen vagyok látni őket együtt.A keresztanyám meg pont az p utcájukba lakik pár házzal arrébb. Nem vagyok már szerelmes az exembe d e csúnya dolog volt tőlük hogy ezt tették velem a barátnőmtől meg főleg hogy tudja hogy nekem mennyit jelentett az a pasi régen első szerelem volt,ő pedig össze jött vele mkor,ást mi szakítottunk.
2015. ápr. 15. 14:47
 1/1 boldi3 válasza:
hát költözz el és verd ki a fejedből ennyit tudok mondani.
2015. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!