Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettetek volna a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna a helyembe ebbe a helyzetbe? Mire kellene ezt vélnem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a párommal és még mindig nagyon szeretjük egymást!Tegnap este6-kor vendég jött,kopogtak,éppen egyedül voltam itthon.Ajtót nyitottam és egy nő volt az...meglepődött.Azt mondja a páromat keresi,mondom neki nincs itthon.Kérdezem tőle ismerjük egymást?Azt mondja nem,ő a párom volt barátnőjének a legjobb barátnője.Erre járt és a párommal akart volna beszélni...bekéretőzött beengedtem...kérdezi tőlem,hogy mióta vagyunk együtt és hogy minden rendben van e,hogy oda vagyunk e egymásért...meg ilyenek.Mondom neki 6 éve (az exe 5 évig sem volt vele) vagyunk együtt és igen nagyon szeretjük egymást! Akkor elkezdett beszélni a volt csajról,hogy ők is milyen jól elvoltak,milyen jó volt a szex meg ilyen szarságokat... mondom neki,hogy velünk is teljes a harmónia szex terén is.Akkor megszólta a lakásunkat,hogy régebben szebb volt!Annyira le voltam döbbenve,hogy köpni nyelni nem tudtam!!egy óráig kellett hallgatnom a dumáját,majd meguntam és elküldtem!Még arra is célozgatott,hogy én megfogom csalni a páromat!Akkor untam meg a társaságát!!A párom hamarabb megunta volna és nem olyan kedvesen küldte volna el mint én!De nem jöttem rá,hogy ez minek jött ide így?? Nekem az jutott eszembe,hogy kémkedni küldték...nagyon felidegesített! Szerintetek,hogy kellett volna ezt a helyzetet kezelnem és miért jött ide így?!Ti mit csináltatok volna a helyembe?
2011. jan. 9. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a párod ennyi idő után sem kérte meg a kezed, akkor lehet, hogy nem is biztos a dolgában. Az hogy ilyen nőcskék mászkálnak hozzá, lehet, hogy egyre gyakoribb lesz.

Mást nem tehettél volna, egyébként még jobban is tetted, hogy te beszélgettél vele, mert így legalább nem keresi meg a párodat is még egyszer, mert veled már beszélt legalább. Egyébként meg ezekről a dolgokról nem kellett volna beszélned, persze ki ne lett volna őszinte a te helyedben...

Beszéld meg a pároddal, hogy mire véld ezt a látogatást, biztos meg fogja magyarázni.

2011. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már házasságról,szeretné majd megkérni a kezem.:) Csak hát inkább az anyagiak miatt nem kérte meg a kezem..legalább is ezt mondta én meg elhiszem neki.:)

Megkérdeztem tőle természetesen,de nem rögtön rá kérdezve,csak a nevet említettem neki...azt mondta akkor látta utoljára,amikor nekem udvarolt...azóta nem látta.Elmondtam neki,hogy mit csinált itt és teljesen fel volt háborodva.A csaj egyébként azt mondta,hogy holnap beugrik,de én mondtam neki,hogy nem leszünk itthon,ez igaz! Azt mondta,hogy akkor legközelebb valamikor...nem nagyon vágyom rá!Sztem akkor el is küldöm,be sem engedem!

Elképzelhető,hogy azért jött,hogy az exének kémkedjen,hogy esetleg rá tudná e venni egy futó kalandra? Nagyon furán kérdezgetett arról,hogy jól megvagyunk e? Mit csináljak,ha egyszer tényleg ide talál legközelebb?

Nagyon köszönöm a választ!!!

2011. jan. 9. 06:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna beeangedni egy vadidegent a lakásba...
2011. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én sem hívtam volna be, az tuti! De már mindegy. Ha legközelebb arra jár, küldd el a pícsbe és mondd el neki azt is, hogy a párod sem akar hallani róluk, szálljanak ki az életetekből és ne zaklasson többet, mert megtéped.
2011. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bejött minden!:D Eljött megint,most nem engedtem be és közöltem vele,hogy ha még egyszer erre talál megtépem!:D

Köszönöm a tanácsokat!:D

2011. jan. 11. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Örülök, hogy ezt tetted és remélem soha többet nem látjátok egyiket sem.
2011. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!