Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc párosotok a...

Melyik a kedvenc párosotok a Trónok harcából?

Figyelt kérdés
Lehet film/könyvbéli, vagy akár fikcionális is. :)

2015. ápr. 16. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Könyvbéli: Jon + Szellem

Filmbéli: Tyrion + Bronn


*persze, ha nem szerelmi szálra gondolsz. :)

2015. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen szerelmi szálra gondoltam, de mindenféle kapcsolatra kíváncsi vagyok. :)
2015. ápr. 16. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor is. :)))


De nagyon (kétoldalú) szerelmi szálak nincsenek, max. Ygritte és Jon, és esetleg Dany és Drogo kapcsolata. De a többi párosban az egyik fél mindig többet érez a másik iránt, míg a másik fél vagy barátjának tekinti, vagy nem érez semmi, csak hasznot lát a kapcsolatukból. Gondolok itt pl. Jorah + Dany, vagy Jaime + Cersei, Tyrion + Shae... és még lehetne sorolni. Előbbiek többet képzelnek bele.

2015. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném együtt látni Jont és Danyt, és Jaime-t és Brienne-t. Ezen kívül nagyon izgalmasnak találom Tyrion és Sansa párosát, ha nem is romantikus értelemben, de olyan támogatjuk egymást, tanulunk egymástól és kölcsönösen tiszteljük egymást kapcsolatnak nagyon szurkolok kettejük között.
2015. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Juuuj.

Dany + Jon

Sandor + Sansa

Arya + Gendry

Sam + Szegfu

(Ha nem olvastad a konyveket akkor spoiler lehet)



Aegon + Dany vagy Arya :3

2015. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én a Gendry+Arya-nak drukkolokk :3
2015. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Juuuj.

Dany + Jon

Sandor + Sansa

Arya + Gendry

Sam + Szegfu

(Ha nem olvastad a konyveket akkor spoiler lehet)


Aegon + Dany vagy Arya :3"


Ebből 3 közel sincs egymáshoz egyelőre, és remélem nem is lesz. Szerintem a lehető legrosszabb dolog, ami történhetne az egy Jon+Dany párosítás, és Arya akárkihez történő párosítása. Hoyg miért? Erre csak annyit lehet mondani,amit te is írtál: Ha nem olvastad a konyveket akkor spoiler lehet.

2015. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7 - Attol meg hogy semmi esely, hogy osszejojjenek a kiszemelt karaktereim, attol meg shippelhetem oket.
2015. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dany és Drogo párosát nagyon szerettem, fogalmam sincs miért, de máig ők a kedvenceim.

Ha nem szerelmi szál, akkor Tyrion és Bronn, imádom őket. :D

2015. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

arya és jaqen hghar.

ennek ellenére szemét húzásnak tartom,hogy a tv sorozatban a kedves embert lecserélték jaqenre.

2015. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!