Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha ezen az...

Miért van az hogy ha ezen az oldalon kiteszek egy kérdést akkor megváltoztatják a moderátorok?

Figyelt kérdés
Átváltoztatják a kérdés helyét de még ha még írok egy mondatot is akkor egy idő után azt veszem észre hogy átalakítják,kijavítják,törlik. Jó értem hogy ezzel csak segíteni akarnak vagy mi. de hát akkor is ez igy nem fer hogy nem írhatod ugy a dolgokat ahogy akarod hiába nincs benne semmi csunya szó.De persze ezt a kérdést is törölni fogják tudom.... meg nálam törlik a flegma hozzászólásokat de valamelyik kérdésnél pedig nem hogy flegma de mégy csunya szöveg volt benne...de bezzeg az email-ekre nem válaszolnak.de persze azért írják hogyha bármi probláma van nyugottan írjunk.Na persze most nem azt mondom hogy rossz az oldal meg ilyenek de azért legalább a hozzászolásokat nem kéne kijavítani.Szoval tudom hogy törölni fogtok de legalábba akkor előtte elolvassátok. Nyugottan törölhettek is. majd ujra regisztrálok

2015. ápr. 21. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!