Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a My Talking...

Igaz, hogy a My Talking Angela / Tom cimü játek veszélyes?

Figyelt kérdés
Vagyis igaz-e, hogy kamera van elrejtve a szemébe és azon keresztül figyelik a gyerekeket. Ahogyan játszanak. Meg azt is olvastam a facebookon, hogy személyes adatokat kerdez a játékban levö kisállat?

2015. ápr. 28. 21:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Ja, a másik pedig jó lehet, hogy gyerekekről van szó de szerintem ha ilyet kérdez tőlük, hogy "hol laksz?"akkor csak nem válaszolnak rá.mer magamból kiindulba én megijedtem volna ha ilyet kérdez
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne legyetek már h*lyék. Tanuljatok egy kis programozást elsőnek. Személyes kérdések? Miért mit kérdezzen akkor? Ezek általános, kérdések amik fel vannak véve, és egy jól megírt algoritmus dobálja őket..Vagy szerintetek a Cleverbot,GPS mögött is emberek ülnek? Cleverbottal majdnem rendesen elbeszélgetsz..és megkérdezi a neved.. stb..Ezt azért találták ki hogy ne unatkozzatok. Egyébként meg akár "jó" reklám is lehet az app-nak, mert sokan kipróbálják.

És ne kössétek azzal össze hogy eltűnt pár gyerek. Internet korszak előtt is már volt emberrablás stb.. csak akkor nem tudtunk róla, mert nem lehetett kiposztolni a facebook-ra..

2015. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
67%

Annyira naívak vagytok...Ezen az egészen csak nevetni tudok....

Kezdjük azzal,hogy valamelyik hülye kitalálta ezeket a kamu sztorikat és elterjesztette, ezzel ingyen reklámot adott a játéknak! ;)

Alapjáraton egy ember nem lenne képes feltörni egy ilyen szervert, ha mégis akkor nyilvánvaló nem vállalná fel az arcát és nem rabolna el gyerekeket :D Mi lenne ebből a haszna? Feltör egy világhírű appot ,elrabol pár gyereket,majd sittre vágják...?! :D A macska szemében pedig nincs semmi sem! Sok buta ember csak oda képzeli.... Egyátalán nincs kamera a szemében,nem tud megfigyelni se semmi! A kutya se foglalkozik azzal amiket írsz magadról a macskának mert nem igazi emberrel chatelsz ,hanem robot :) aki ugyan tárolja az adatokat (mert ez a dolga) de semmit nem használ fel ellened!!! Tehát ne legyen senki se ennyire naív mert ez már nevetsèges....Viszont ez egy jó kis reklám lett a játéknak,így többen fogják letölteni mint törölni :)

2015. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Spilerke ***** válasza:
29%
Igen ezek a talkinges játékok veszélyesek és ez nem holmi ijeszgetés, mert ezek a játékok hozzáférnek a kamerához és az adatokhoz is. Javaslom, hogy minél előbb töröld!
2015. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
89%

istenem,hogy lehettek ennyire buták....

rengeteg alkalmazás hozzáférést kér a kamerához... skype,snapchat,facebook messenger, képszerkesztők... :D akkor biztos ezeken a programokon is figyelnek a pedofilok..... -.-"

2015. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Spilerke


Ha ezt most komolyan gondoltad, akkor téged kellene letiltani az internetről..

2015. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az lesz a legjobb ha az aggódók visszaviszik a boltba a nagyokos telefonjaikat, es nem néznek az eladó szemébe mert a gondolatukat kiolvassa.
2015. máj. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Annus84 válasza:
0%
De amúgy van rá bizonyíték hogy FELTÖRTÉK? Szerintem csak eladták neki/nekik ezt a játékot.Akik meg eladták nekik csak dől a lé.
2015. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Egy hamis hírre összeesküvés-elméletet gyártani és a hisztériát fokozni: ahhoz sem kell ész, csak képzelőerő.


Amikor több oldalon jelent meg cáfolat, amikor több mint egy éve is a hoaxok közé sorolták az egész történetet, amikor a rendőrség közleményt adott ki erről hogy hamisak az állítások: hol van az a szint amikor valakiben még mindig nem merül fel semmilyen kétség arról, hogy az egész kitaláció?


Még mindig él az a tévképzet hogy ami az interneten történik az nincs hatással a valóságra és átléphet minden törvényt, ezek szerint az egyeseknek természetes hogy egy állítólagos pedofil ember bebújik egy programban lévő rajzolt macska szemébe, megveszi vagy feltöri a játékot, gyerekre vadászik és elrabolja őket a veséjükért. Nyilván, ez csakis valódi lehet.

2015. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 hegedüs roli válasza:
0%
igaz tényleg feltörték meg is kérdeztem egy redört
2016. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!