Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a My Talking...

Igaz, hogy a My Talking Angela / Tom cimü játek veszélyes?

Figyelt kérdés
Vagyis igaz-e, hogy kamera van elrejtve a szemébe és azon keresztül figyelik a gyerekeket. Ahogyan játszanak. Meg azt is olvastam a facebookon, hogy személyes adatokat kerdez a játékban levö kisállat?

2015. ápr. 28. 21:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Máma olvastam higy azért van kamera a szemében,mert akik fényképezték(vagy higyan js írták)vusszaverődött a fény(csillant) és latszanak az emberek

Állítólag kamu

Nézzetek htána,nem ijesztőek a képek

Mindenhol azt mondják kamu

2018. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én play árugazon lattam a kommenteket de ott csak a sima talking gingernel es angelanal irták higy....nezzetek meg a komikat nsgson durva...
2020. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
De akkoe mert van a sok kpmment play aruházon hogy fehér pólód emberek vannak a szemébe ahigy eldől? Nézeztek meg a play aruhazon a talking angelat,ott irnak rola 😕
2020. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mert ostobák az emberek, elhiszik a rémhírt, és bemesélik maguknak, hogy 3 random fehér pixel csakis a gyerek rablót jelentheti. Ezt a programot 8-10 évesek használják nagyjából, akik ugyanúgy a mumustól, a zsákos embertől meg minden kitalált lénytől félnek.
2020. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!