Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Min...

Mit csinálok rosszul? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

15 éves lányként, szerintem természetes hogy érdekelnek a fiúk.A barátnőim szerint szép-bár a barátok mindig túlzónak-szóval egy átlagos lány vagyok. Eddig nem igen foglalkoztatott ez a szerelem téma, de mostanában mar egyre többet gondolok rá..A baj csak az, hogy a fiúk szépen szólva le se sz*rnak.

Próbálok mindig a toppon lenni és kihozni magamból a legtöbbet, nyitott vagyok de tényleg nem tetszem a kutyának se.



2015. máj. 3. 18:15
 1/3 anonim válasza:

csak ad önmagad, ne nagyon sminkelj csak ilyen láthatatlan "makeup no makeup' -ot rakok linket:


https://www.youtube.com/watch?v=69B2rO_fMk8


milyen fiu tetszik? emó ,rocker,átlag ember? ha leírod privátba tudok segíteni (lány vagyok)

2015. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem igazán lehet segíteni
2015. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkaptam a képet,köszönöm.Szerintem az a "baj" hogy 13 évesnek nézel ki és túl "egyszerű" vagy.Sajnos a mai fiúk inkább azokra figyelnek fel akik minél kirívóbban öltözködnek és minél k.......-ban viselkednek


Tehát nem csinálsz semmit sem rosszul,csak az a baj hogy az ilyen "egyszerűbb" lányokra nem figyelnek fel a srácok.Tudod nekik az ilyen csücsörítős plázacicák jönnek be inkább


Szerintem várj még pár évet vagy változtass magadon ha annyira szeretnéd hogy felfigyeljenek rád a fiúk

2015. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!