Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnöm...

Az egyik legjobb barátnöm nagyon megvaltozott. Mit tehetnék? Bövebben lent :$

Figyelt kérdés
Szóval .... egy ùj lány jött az osztályunkba,akivel hamar megbarátkoztam ...... nagyon kedves,jófej igazi barátra leltem benne ..... megbarákozott az egyik oszyálytársammal is,akivel nagyon jòba lettek ,de nem zavart,mivel neke sem csak ö volt az egyetlen baratnom.... ha osszevesztek avval a lánnyal,akkir mindig hozzám jött.... miután kibèkültek meg otthagyott .... Ezt meg is mondtam neki,hogy nekem nagyon rosszúl esett( ez nem csak egyszer történt meg) és megígérte hogy többet nem viseljedik így. Mostanra oda jutottunk,hogy beszelek hozzá... és ö rám sem figyel,inkabb mással beszél.... nem akarok összeveszni vele,mivel már nincs sok a ballagásig. Régebben mindig azt mondta,hogy örül hogy ilyen megertö barátnöje van... aztán 1 perccel késöbb pedig a másik lánnyal viháncol ....Mit tegyek ,hogy ez megváltozzon?
2015. máj. 4. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, sokat nem tehetsz, ha ő ilyen. Nem feltétlen veled van a baj, szerintem hagyd a francba. Miért nem vagy jóba egyébként a többiekkel? Néha a magány is jó, de próbálj barátkozni a többiekkel is. Mellesleg, ha hamarosan ballagás, akkor már úgy sem kell sokáig a jelenlegi osztályoddal lenned, az újba meg majd próbálj meg rendesen beilleszkedni, hogy elkerüld ezeket.
2015. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyet értek az előzővel! Ha egy ribivel barátkozik akkor hagyd a francba. Az olyan fajták minig megérzik a tásukat. Benned egyszerűen nem lája a jót. NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED!!!!!!!!!!!
2015. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkockáztatnám, hogy te csak egy kapaszkodó voltál neki a beilleszkedés terén, de mivel most már megvan a saját köre, ezért inkább hanyagol téged. Ki kell ábrándítsalak, de sosem volt igazi barátnőd (pláne nem legjobb), hanem egyszerűen kihasznált. Legjobb, ha a lehető leghamarabb túl teszed magad rajta és nem alázkodsz meg miatta többet. Többet ér az önbecsülésed, minthogy ilyen emberekkel foglalkozz. Ne legyen szükséged rá, mert neki sincs rád! Kit érdekel a ballagás? Nélküle is ugyanolyan jól érezheted magad. Ne haragudj, de ha igazam van, szerintem észre sem fogja venni, hogyha nem vagy ott neki. Max, ha újra rászorul. De amilyen kis dögnek tűnik, biztos hamar talál magának majd másik áldozatot. Sose bánd egy ilyen "barátnő" elvesztését. Ez a tipikus esete a "ha a ló nincs, jó a szamár is..." dolognak...
2015. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat :) és igen,igazatok van ,egyaáltalán nen érdemel meg!
2015. máj. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!