Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mesélni nekem a the...

Kovács Kristóf05 kérdése:

Tudnátok mesélni nekem a the walking dead című sorozatról?

Figyelt kérdés
ha lehet arról hogy miről szól meg ilyen érdekességek, csakmert el szeretném kezdeni

2015. máj. 5. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy világméretű járvány miatt az embereknek csak kis része marad életben, a többiek zombiként vegetálnak tovább. Mindenféle kalandok várnak a szereplőkre. Tragédiákban, akciókban bővelkedik a sorozat. Ha láttad anno a HOLTAK HAJNALA című filmet és tetszett, akkor ez is fog. Én eddig senkitől nem hallottam, hogy szidta volna. Minden ismerősöm rákattant. De mindenképp a sorozat elejétől nézd. Ha meg tudod nézni, akkor hasonló a Z NATION is.
2015. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dráma-horror sorozat, nagyon jó. Érdemes megnézni!
2015. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jó sorozat.
2015. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl nagy rajongója, barátom miatt kezdtem csak el nézni. Nem láttam még az utolsó részekig, csak addig a faluig (meg nem mondom hányadik epizód). Az elején számomra nem túl érdekes, inkább pár évad múlva indul be. Sok részt egyszerűen kivágtam volna belőle, mert egyáltalán nem kötött le, viszont vannak jelenetek, amik észre se veszed, de a képernyő elég szegeznek és függővé tesznek. Megvan a hangulata, a sztorija, a leggyengébben kidolgozott viszont pont a karakterek, amit nagyon nagy hátrányának tartok. Lehetne ráfogni, hogy azért mert sokan vannak és folyamatosan hullanak - de erre ott van ellenpéldának a Trónok Harca. Ami ott megvan, az itt egyáltalán nincs. Semmitmondó, idegesítő, unrealisztikus szereplők. Esküszöm imádkoztam, hogy a kezdő jelenetben füvön térdeplő, kedves nőszemély kínkeserves kínhalált haljon. Az egyetlen emberinek mondható a kínai srác, bár néha ő neki is vannak fura dolgai, főleg a későbbiekben. Aztán nemrég jött a képbe az a néger lány, a roppant unszimpatikus szőke oldalán, aki eddig tetszik, de nem tudom mit művelnek vele a későbbiekben. A legmenőbb egyáltalán nem a főszereplő (aki egy könyvben simán elmenne Gary-Stu-nak), hanem az az íjász csávó, aki mindig bámulatos dolgokkal tud meglepni. A zombik - a sorozat főtémája - szerintem szuper jól meg lettek csinálva! A történet is egész jó, abban már csak apróbb hibák vannak, de egyébként látszik, hogy arra sokkal több energiát fordítottak. Néha belassul, néha felgyorsul, nekem mondjuk követhetőbb lenne egy tempóban. (Minek az unalmas részek, a jót meg minek sietik el?) Ne kezdj neki túl nagy elvárásokkal - talán ez lehetett a baj velem is -, mert attól függetlenül, hogy mennyi hype van körülötte, egy átlagos sorozat. A legtöbb embert - ahogy engem is - szimplán a sorozat világa, hangulata szippantja magába. Ha vonzódsz a természetfeletti, disztopikus, "kiszámíthatatlan", túlélő-showba átcsapandó dolgokhoz, akkor ez garantáltan tetszeni fog. Ha nem, akkor is megér egy próbát.
2015. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

király

én már végignéztem sajna :(

2015. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem amúgy nagyon tetszik a sorozat az alap story :

Rick Grimes egy elhagyott kórházban ébred fel a (az első évad 1 részében kiderül miért volt kómában) kómából. Rémisztő felismeréssel kell szembesülnie: az általa ismert világot elpusztította egy apokaliptikus zombijárvány. Nem messze, Atlanta határában egy maroknyi ember a túléléséért küzd a környéken ólálkodó élőholtakkal szemben.

A sorozat a képregény alapján készül .

2015. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!