Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Kovács Kristóf05 kérdése:

Nektek mi a véleményetek a the walking dead című sorozatról?

Figyelt kérdés
el szeretném kezdeni mert majdnem mindenki akit ismerek végig nézte vagy most nézi, és nem akarok kimaradni.

2015. máj. 5. 14:07
 1/10 anonim válasza:

Nos ha új vagy a horrorban (

és nem zavar a vér látványa/durva jelenetek.)

Nos, inkább az emberek kapcsolatát egymással.


Szerintem jó.



13/F

2015. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én csak az első évadot bírtam végignézni, nekem nagyon nem tetszett. Arra számítottam, hogy egy jó kis zombis-horror sorozat lesz, de egy epizódban kb. 5 perc konkrét zomis jelenet van, a többiben meg csak lelkiznek, drámáznak vagy nyafognak a szereplők.

Az a baj, hogy szinte minden részét végét úgy zárják le, hogy nagyon érdekel, mi történik azután, ezért én is néztem egyre tovább és tovább egy ideig, végigvánszorogva az epizódokon, de egy idő után feladtam.

Ez persze csak egyéni vélemény, lehet, hogy neked nagyon fog tetszeni. Nézz meg egy részt, abból szerintem el tudod dönteni, hogy akarod-e továbbnézni vagy sem.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett. :)

2015. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó sorozat! Megéri belekezdeni! Ne más miatt kezdj bele, hanem magad miatt!


#2


a sorozat besorolása:dráma!

Az, meg hogy apokaliptikus világban játszódik, csak ráadás!

2015. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem zombis sorozat, hanem dráma.

Ha csak hentelést akarsz nézni, ne ezt válaszd.

Egyébként szerintem nagyon jó sorozat, de tényleg, aki elsősorban az agyevésre izgul, annak nem fog tetszeni, hogy mit szenvednek egymással a szereplők, miért az emberi kapcsolatok vannak előtérben, amikor közben bármikor megehetik őket.

Hát az emberek már csak ilyenek, ha a valóságban történne ilyen, valószínűleg Neked se csak a zombikkal lenne bajod, hanem más emberekkel elsősorban, akiknek nem az agyad, hanem a kajád, lakhelyed, ruhád, munkaerőd, húsod kell. És nekik még fegyverük is van.

2015. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fantasztikus sorozat :) Aki csak az agyatlan zombi hentelésre vágyik az ne ezt nézze.Én minden egyes részt imádtam ( na jó van 1-2 ami szerintem is felesleges) szóval mindenképp ajánlom :)
2015. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Véres és durva tud lenni, ha ezeket bírod, akkor szeretni fogod a sorozatot.
2015. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tetszik a sorozat, de szerintem a Telltale-féle TWD még a ennél is jobb!
2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
- a
2015. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fa sza
2015. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nagyon jó sorozat én az 5. évadnál járok, én leginkább a túlélést szeretem benne izgulni a szereplőkért hogy most ki marad életben és ki hal meg, és olykor vannak kiszámíthatatlan részei is persze, de visszatérve a túlélshez, a 3.-4. évad táján már alig vannak olyan szereplők akik az első rész óta benne vannak, meg az emberek jobban ölik egymást mint a zombikat, de jó sorozat én csak dicsérni tudom
2015. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!