Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a The...

Sissy:3 kérdése:

Mi a véleményetek a The Walking Dead sorozatról?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is irjatok ha lehet:D

2015. márc. 17. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon jó sorozat lenne, ha fogható adón menne a tv-ben a legelejétől. Nálam ugyanis két aranyszabály van sorozatok és filmek esetében:

1. Csak a tv-ben (vagy moziban) nézem meg, számítógépen, laptopon, tableten stb. soha.

2. Csak magyar szinkronnal nézem meg, idegennyelven vagy feliratozva soha.

2015. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%
a legjobb 17/L
2015. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D
2015. márc. 18. 06:12
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Első két évad szinte tökéletes. Onnantól szerintem egy kicsit laposabb, de még mindig megállja a helyét. Az egyik kedvencem amúgy. 16l
2015. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Hm... én azt mondom, hogy jó és egyik kedvencem, de igen, sokszor ellaposodnak az évadok... picit túlértékelt.

18f

2015. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Egyik kedvencem.^^ Másik 2 a Trónok harca és a Sherlock (BBC) :3

16/L

2015. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok ezzel egyedül:D szerintem is a 3.évad kicsit lapos:S
2015. márc. 18. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz.

26/L

2015. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Aki ezt magyar szinkronnal nézi, az nem ember. Szörnyű..
2015. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majdnem minden évad olyan, mintha különböző sorozatok lennének: az 1. évad kicsit "realisztikusabb", emberközelibb volt számomra. Valóban át tudtam érezni a helyzetüket, az elkeseredésüket, hogy mit érezhetett, pl. Rick, amikor rátalál a családjára, vagy Daryl, mikor eltűnt a bátyja, vagy Andrea..., stb, stb. Teljesen más volt a képi világa és a hangulata ennek az évadnak, mint a többinek. Talán ezért is, de számomra ütős évad volt.

A 2. évad sokkal light-osabb lett. Ott kicsit átmentek szappanoperába, ami tőlem alapból távol áll, plusz Dale folyamatos rinyálását, hogy mi a jó, és mi a helyes (egy olyan világban, ahol egyébként élőhalottak zabálták meg a feleségét és a szeretteit) totál nonszensznek tartottam - jó, hogy Dale karakterét kicsinálták, viszont kár Shane-ért. Nekem az évad túl "cukor mázos" volt egy zombi-apokalipszishez képest.

A 3. már borúsabb hangulatú volt (talán csak a börtön miatt). A Woodbury-s részek nem igazán tetszettek, túl sok volt belőle - erre szokták mondani: "a kevesebb, több". Viszont alapvetően tetszett nekem ez a légkör, ami a börtönös részeknél volt. (Sajnálom Merle-t).

A 4. első fele viszont (börtön ide- vagy oda) már nem annyira tetszett. A farmer Rick-től kirázott a hideg, az meg, hogy Hershel gyakorlatilag Dale szerepét vette át, még jobban bosszantott. A Kormányzó visszatérésének örültem, a kivégzésének még inkább. Az évad második fele sokkal jobban tetszett: hogy a nagy csapat szétszóródott több kisebbre, és hogyan próbálnak boldogulni egymással, vagy egymás nélkül, nekem bejött. Alapvetően ha a 4. évadra gondolok, nekem mindig a második fele ugrik be, az 1. fele annyira semleges számomra, hogy alig jut eszembe egy-két dolog belőle.

5. évad: marha ütős kezdés: OK!; Beth-szál: NEM OK!; Tyreese gyakorlatilag átvette Dale és Hershel szerepét: NAGYON NEM OK, ÉS EL SEM HISZEM!; Abraham "Washington-ozása": MÁR NAGYON IDEGESÍTŐ! Abraham pofára esése: HAHAHA! :D; Carol még él és egyre jobb és jobb: NAGYON OK!; Rick egyre elborultabb/ keményebb/ őrültebb badass karakterré válik: NAGYON-NAGYON OK!!; Michonne utolsó pofonja: ANYÁDAT! Kb. ennyit egyelőre, az eddigi utolsó évadról. Majd az évadzáró után teszek rá pontot: vagy jó, vagy rossz, mert még eltolhatják (bár, SPOILER: hogy ezek a darabolós gyilkosok itt vannak, (azt hiszem) Atlanta mellől, az még sokat dobhat a cliffhengeren). :)


#1:

1: Ha csak olyan filmeket, sorozatokat nézel, amit magyar tv-k, mozik is vetítenek, akkor sok mindenről lelehetsz maradva.

2: Ha ezek közül is csak olyanokat, miket leszinkronizáltak magyarra, akkor több mindenről vagy lemaradva, több szempontból is...

3: A TWD-d 1. résztől az utolsó részig vetítik a magyar Fox-on, szinkronnal. A csatorna csak akkor nem érhető el, ha csak az ingyenes csatornákat fogod.


20/f

2015. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!