Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom ezt tovább.

Mit tegyek? Nem bírom ezt tovább.

Figyelt kérdés

Meghalt a bátyám. Míg kórházban volt tomboltam és zokogtam. Most, hogy meghalt nem tudom mit csináljak. Sírnék de nem tudok, elgyengültem, fáradt vagyok, ahogy a családban mindenki. Üresnek érzek mindent, teljesen megváltozott a gondolkodásmódom. Nem tudom mit akarok, de nem is tudok rájönni. Folyamatosan sajog a szívem. A családom próbál vígasztalni, - sikertelenül - de nyilván ilyenkor nem is lehet mit mondani.


Nincsenek barátaim, csak a bátyám ismerőseivel hozott össze a sors, viszont ők is teljesen kiborultak. Nem tudom mit tegyek, már csak szenvedek.



2015. máj. 13. 18:06
 1/2 Gergő14 válasza:
Huha szegénykém ... hát jó lenne ha lenne a barátok mert ők is sokat tudnának eszetleg segiteni .... egy idő után majd másképp fogod látni ezt a helyzeted majd végül belenyugszol.Vagy esetleg menj el egy pscihologushoz hátha tud valamennyire segiteni.(nekem is meghalt a papám majd egy hónapra rá fogtam fel hogy már nem jöhet vissza :() Hát remélem tudtam segiteni.
2015. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
89%
Először is őszinte részvétem. Pokoli amin most átmész. Ilyenkor semmi és senki nem jó,nem tudod mihez kezdj,vagy mi lesz ezután. Két éve egy hét különbséggel mentek el a nagyszüleim. Szinte ők neveltek fel.Pontosan tudom min mész most ketesztül. Erre nincs gyógyír, és nem könnyít semmi a lelkeden csak az idő. Én arra gondoltam mindig, hogy ez már csak nekem fáj, ők most egészségesek és végre igazán boldogok. Kicsit el kell válnunk de ott lesznek majd ha eljön az idő. Nem hittem a halál utáni életben, de ez volt akkor az egyetlen ami vigaszt nyújtott. Kitettem egy fényképüket, gyújtottam gyertyát és elmondtam mindent amit még életükben nem mondtam el. Kicsit megkönyebbültem ettől is. Sajnos a gyászt át kell élni, nem kerülheted el. Tarts ki, a bátyád is ezt szeretné! Hidd el ki fogod bírni.
2015. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!