Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy rossz hírem. Ti tudtátok?

Van egy rossz hírem. Ti tudtátok?

Figyelt kérdés

Délmagyarország leg délebbi városában lakom és értek a rovarokhoz növényekhez állatokhoz.

Azt véltem felfedezni hogy nem európai hanem afrikai malária moszkitó szúnyog ütötte fel fejét.

Azt jelenti hogy idén új vírus lesz ami új járványt okozz és most nem egy 100-200-as öregember halál lesz mint a H1n1 nél, hanem milliók fognak meghalni. Imádkozom hogy tévedjek.

Fontos tény ez. Valamint itt van az a katica is aminek nincs ellensége és tavaj több volt mint szúnyog valaha az életben.

Foglalkozzatok a témával mert fontos jelentőségű.


A kérdésem: Tudtátok hogy más szúnyogfaj ütötte föl a fejét Magyarországon?



2015. máj. 15. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, de az OPNI számát igen, de az már nincs. A rémhírterjesztés egyébként mintha bűncselekmény lenne.
2015. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A tények nem közlése az igazság elhallgatása és szándékos segítségnyújtás elmúlasztása a mai Magyar jog szerint. Tehát ha bűncselekmény vagy válság tudatában vagy és azt nem közlöd akkor bűnrészes vagy. Ez a magyar jog.

Ha kigyullad a konyha a szomszédba és nem szólsz akkor az bűncselekmény. Ha járvány üti fel a fejét vagy kialakulóban van és nem szólsz az bűncselekmény.

Rémhír ha azt terjeszted hogy egy szörny pusztítani fog. Tényközlés ha valamit bizonyíthatóan ki tudsz jelenteni mégha oly mértékű is az hogy földönkívüli invázió lesz jövő szerdán. Pánikkeltés elkerülése érdekében nem közli a kormány. Nekem meggyőződésem és egy szakkönyv alapján azonosítottam egy összekeverhetetlen fajt.

2015. máj. 15. 00:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem .


A katica az tényleg gáz volt, tavaly én is találkoztam az agresszív formájával .

2015. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Én tartom magam ahhoz, hogy valami nem stimmel veled. De ha mégis meghalnék a szkepszisem miatt, akkor majd megfoglak követni odaát.
2015. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt volt valami hasonló kamu vaklárma a moszkitókkal kapcsolatban .

Országos híradásban adták le, hogy valami mocsaras, pocsolyás területen találkoztak egy pár egyeddel .


Hááát, majd meg meglátjuk .

2015. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vak lármázok. Amúgy mivan ha nem nekem van igazam hanem nektek. Csak egy közönséges szúnyog. Attól még lehet steril is. Nem feltétlen hordozója valaminek.

Gyenge idegzetűeknek lehet nem kéne megnéznie mert aki nem szereti annak undi lehet de itt van amit találtam.

[link]

1cm feletti példány de nem Magyar hím méretű annál kisebb.

Lehet nézegetni.

2015. máj. 15. 01:20
 7/9 A kérdező kommentje:

Én már többet tudok! Ez egy vegyes szúnyog fajta egy mutáns.

Méghozzá a tigris szúnyog és az africa Mosquito keveréke. Egy magyar és egy külföldi szúnyogé.

Olyan mint amikor a doberman a labradorral szaporodik. Cuki és hasonlít az apára és az anyára is.

2015. máj. 15. 01:41
 8/9 anonim ***** válasza:
'Mohácsi vész' után lesz egy 'Siklósi vész'?
2015. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!