Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FELNŐTTEK! Szerintetek munka...

FELNŐTTEK! Szerintetek munka vagy iskola?

Figyelt kérdés

Itt kizárólag felnőttek válaszát kérném, akiknek van már tapasztalatuk. Szerintetek melyik a jobb? Általános iskola, meg gimi (egyetem egy külön kategória, ott nagyjából azt tanulsz amit akarsz) ahol minden sz*rt tanulsz, amire lehet nem is lesz szükséged az életben, vagy egy olyan munka, amit szeretsz csinálni, mindig is arra vágytál, hogy azt csinálhasd (ebbe persze belefér, hogy a munka lehet h nehéz).


Eéőre is köszi :)



2015. máj. 20. 07:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
mellesleg pl a csigák párosodása - hacsak nem biológus akarsz lenni- lényegtelen. és a tananyag fele ilyen
2015. máj. 23. 13:11
 12/21 anonim ***** válasza:

A legtobb felnott nosztalgiaval gondol vissza a fiatalkorara, nyilvan a tobbseg azt fogja mondani hogy gyereknek lenni jobb volt.


Az iskola pedig egy valogatohely. Nem tudom hogy erre mar rajottel-e magadtol, de nem azert van mert annyira lenyeges lenne a csigak parosodasa.


Egyszeruen kivalogatja a hulyeket az okosaktol, a hulyek mennek betanitott munkasnak, az okosak meg mehetnek tovabb, es lehet alommelojuk. Ennyi az ertelme.

2015. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A 4-essel én is egyetértek.
2015. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
végre értelmes válaszok jönnek! Köszi Nektek! :DD
2015. máj. 25. 21:37
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet, nem fog tetszeni az én válaszom sem, de az iskola arra való, hogy művelt ember legyél.Ha ez neked lényegtelen,akkor sajnállak.
2015. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Iskola, mert ott műveltséget szedhetek magamra, hogy megalapozzam azt a munkát, amit majd szívesen végzek.
2015. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16: köszi :)

15: már megint egy felfogásképtelen állat.. mond, hol írtam hogy lényegtelen? talán ha elolvasnád a kérdést,, és a kommenteket

2015. máj. 28. 11:19
 18/21 A kérdező kommentje:
15 egyszer írtam h lényegtelen. arra h a csigák hogy szexelnek. ez lényeges szerinted? ettől leszel művelt?
2015. máj. 28. 11:20
 19/21 anonim ***** válasza:
A suliban több mindent tanulhatsz, nem csak a csigák szexelését. De ha mondjuk biológus akarsz lenni, akkor az is érdekes. De ha nem jársz suliba, akkor ami érdekelne, azt sem tudod elsajátítani. Ennyi.
2015. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
nemigaz. Már megint! nem. akarom.abbahagyni.
2015. máj. 29. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!