Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szuntessem meg a...

Maryjane89 kérdése:

Hogyan szuntessem meg a bennem levo duhot?

Figyelt kérdés

Honapokkal kesobb jottem ra,h olyasvmiert vallaltam a felelosseget,es tartottam magam hibasnak,amiert valojaban nem en voltam a ludas. Amikor az erzelmek elmultak,es kezdtem tisztan latni,akkor jottem ra, h mekkora hulye voltam,mert amikor a jogtalan serelmek a masik feltoltol elhangzottak, es szakitasra kerult a sor,hirtelen sokk hatasara nnem voltam kepes megmondani h igazsagtalan. Erzelmeimtol vezerelve, total hibasnak ereztem magam,es akkor ezt felvallaltam elotte,de azt h onzo volt,aljas,erdektelen, es tiszteletlen,nem tudtam a szemebe mondani,de tudtam akkor is. Utolag nagyon bant, es duhos vagyok, mert o semmiert nem kert bocsanatot,es mivel nem is erdekeltem ot igazan, neki voltak serelmei stb. Duhos vagyok magamra, h nyuszi voltam, h akkor nem alltam ki az igazamert. (pl a legjobban az bosszant, h nagyreszt en jartam hozza, nem vetettem a szemere, pedig kellett volna, aztan ennek ellenere tarsas maganyra panaszkodott, erre a mostani baratnojehez tobbszor lattam menni,biztos mar nem volt annyira faradt..)

Probaltam sokfelekeppen levezetni a duhomet,eddig nem sikerult.Vkinek van tuti modszere? :)


2015. máj. 27. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnálom Mária!
2015. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a p*csába, aztán eljárkálnék inni haverokkal. Most pont ezt csinálom.. :D
2015. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!