Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem féltek, hogy a családta...

Ti nem féltek, hogy a családtagok, barátok is olvassák ezt az oldalt, és magukra ismernek, amikor egy kérdésben róluk írtok?

Figyelt kérdés

Elég konkrét és aktuális dolgok vannak itt leírva, elég részletesen. Olyan dolgok, amik kizárt, hogy ugyanígy, ugyanazon a napon megtörténnek Nyíregyházán is meg Győrben is. Eszembejutott az, hogy ha olvassa a barátnőm, akiről írtam, magára fog ismerni. DE egy régebbi kérdés kapcsán akár a párom is. Sőt, egyes kollégáim is, hiszen konkrét megtörtént eseményeket írok itt le.

Volt már, aki így lebukott?


2015. jún. 24. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én épp ezért mindig torzítok a sztorikon :) Különben míg élek parám lenne, hogy mikor ki talál rá...
2015. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én pont ezért mindig változtatok rajta egy kicsit. Nem a lényeges dolgokon, hanem olyanon, ami a történet szempontjából nem releváns, de mégis említésre kerül. Pl. mit tudom én, ha a történetben meg kell említeni, hogy van gyerekünk, akkor más neműnek írom, mint amilyen valójában, mert igazából ott nem lényeges, csak az, hogy van. Ilyesmin szoktam változtatni más történetek esetében is, ha amúgy nagyon részletes, és nagyon felismerhetőek lennénk belőle.

Mondjuk kérdést ritkán szoktam feltenni, de válaszban már volt, hogy írtam a saját életünkről, megtörtént helyzetekről.

2015. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem,mivel életemben 2 kérdést tettem fel ide,azokat is a humor kategóriába.

Inkább válaszolgatni szoktam.

2015. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ferdítek.Nem azt írom hogy lányom van hanem hogy fiam,4 éves helyett 5 évest.Párom helyett férjemet (nem vagyunk házasok) stb,
2015. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a pl. gyerek nemét szoktam mindig megváltoztatni, meg a korát +/- egy évvel. :D
2015. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdést se írtam még ki, csak válaszolgatok, néha megdöbbenek, hogy mik vannak, néha remekül szórakozom:-)


Egyébként jogos a kérdés, sokan olvasgatnak itt, nem árt vigyázni, még ha anonim is az oldal. Láttam már olyan sztorikat, amik szinte biztosan unikumok (pl. 19 éves srác apja volt szeretőjével kavar, aki egyébként anyja legjobb barátnője volt, 40 feletti és közös gyereket várnak...)

2015. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdést nem szoktam kiírni, válaszban pedig csak olyanról sztorizgatok, amit bármikor vállalnék arccal, névvel is :) Nekem ez alap.

Soha nem beszélek a nagyon intim dolgaimról, ha lenne közeli barátnőm, neki se beszélném ki a magánéletem intim részleteit, mert szerintem az nem tartozik másra, s nincs is jogom, mert nemcsak engem érint. Ilyen a hozzáállásom vagy erkölcsi kódexem, no.

2015. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól nem félek, hogy rám találnak, mert annyira személyes dolgokat általában nem írok ki, viszont én találtam már rá ismerősömre így
2015. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én kevés személyesebb jellegű kérdést tettem fel, azokat is főleg zaklatott pillanataimban.


Ezekben az esetekben általában változtatok egy-két apró részleten, hogy a történet szempontjából a lényeg ne vesszen el, de ne legyen ízig-vérig felismerhető sem. Ha megemlítek más, releváns embert, csak nagyon nagy vonalakban vázolom fel a problémát, a személyesebb jellegű információkat mellőzöm róla. A kor/nem változtatás ötletet is alkalmaztam már, adott esetben.

2015. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!