Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vizipipa kérdés? Többi lent.

Vizipipa kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok elérkezett a pillanat amikor vizipipát kell választanom.6500ft-t fektetnék bele.A szett amit szeretnék :37 cm topmark fekete vizipipa (3500),Shiazo vizipipa kő (azt hiszem 100g):1500ft,És egy kiló coco-coal szén 1500ft.Szóval azt szeretném még kérdezni hogy az a egy kiló szén és az a shiazo kő mennyi ideig bírja (ha megéri ujraízestítem a köveket)?Esetleg tudtok ajànlani más 37 centis vizipipát 4000 ft ért vagy kevesebbért?válaszokat előre köszönöm

2015. jún. 30. 12:01
 1/1 anonim válasza:
Az én kezdő pipám egy ugyanilyen kis fekete volt és őszintén megvallom tőkéletesen megy azóta is(fél éve). Egy táskában simán elfér, mondjuk én egy cipősdobozban tartom dohánnyal, mindennel együtt. Én is kaviccsal kezdtem, ez olyan 5-6 tömést kibír és olyan 40 percig bírja a gyári kerámia mellett. A köveket ki lehet főzni és ízesítővel újraízesíteni, tökéletesen működik. Egy phunnel kerámiát ajánlok, az nem olyan vészesen drága és nem folyik le belőle az ízesítő. A kiló szén az jó sokáig elvan, mert 3-4 db kell egyszerre, és egy kiló szén meg jópárszor 3-4 db, szóval egy jó darabig elég. Egy a hátulűtője, hogy azt hevíteni kel rendesen, az öngyújtót meg se érzi. Ennek a pipának igazából két negatív tulajdonsága van, az egyik, hogy az üveg aljának átmérője kicsi és a gyári cső is csak 80 centi, így egy erősebb húzás eldöntheti, de ha nem vadállat az ember, nem történik ilyen. A másik a kicsi széntálca, az igazából csak természetes szén esté használható, ha le kell szedni a szenet. Bármi kérdés van még, privátban jöhet.
2015. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!