Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a 16 éves...

Mit csináljak ha a 16 éves barátnőm meg akarja ölni magát?

Figyelt kérdés
SŰRGÖS LENE ELÖRE IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT
2015. jún. 30. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj ki egy kérdést gyíkponthun, itt biztos sokkal több segítséget kapsz, mint anyukádtól. Vagy az övétől.
2015. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segíts neki.
2015. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Temetést kell elintézni, (a hamvasztás a legolcsóbb), virágot, koszorút rendelni a sírra, meg valami halotti tor szerűséget megszervezni egy jó nagy étteremben.
2015. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát kösz hulyegyerek
2015. jún. 30. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy akarja. Már megtehette volna. Csak hülye és szereti ha vele foglalkoznak.
2015. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen barátnőm. Én azt mondtam neki, hogy:


"Na, idefigyelj. Ha tényleg meg akarsz halni akkor tessék, csináld. Legyél oly gyáva, és nyomorult." (nem tudom mi lehet ott a gond, de nálunk egy fiú matt volt ez) Aki öngyilkos akar lenni az megteszi, és nem kürtöli szét a világnak. Aki szétkürtöli csak annyit akar, hogy felfigyeljenek rá. Ilyen nyomorult dologgal akar figyelmet, és törődést elérni, hát nem szánalmas?

Nos, szerintem az ilyen emberrel nem kell foglalkozni. Szard le, majd megtapasztalja azt, hogy hülyeséget tett. Mert ha nem babusgatod, és nem nyomod neki azt a dumát, hogy hülyeség ne csináld, akkor belefárad, és abbahagyja az önsajnáltatást.

Szerintem mutasd meg neki ezt az üzenetet, hátha rásegít.

Csak nem lesz öngyike..

2015. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!