Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy lányról aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy lányról aki feladatának érzi, hogy elérje, hogy minél több pasi akarja megkapni, de nem adja magát oda egyiknek se?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 09:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy hülye.
2015. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Hogy önértékelési gondjai vannak.
2015. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
köcsög, féreg csúszómászó, patkány, érzéketlen, nyomorék mások érzéseivel játszó g☻ci.
2015. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Azt értem, hogy nem akarja odaadni magát minden pasinak. De azt nem hogy egynek sem? Akkor probléma lehet az agyban. Vagy leszbikus?
2015. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Játszadozik a pasikkal?

Sajnos vannak ilyen csajok, de ezzel az a gond, hogy mások (a pasik egy része is) adják alá a lovat.


Sosem értem, mi ebben a jó, hogy a másik illetővel játszadozik (ő bezzeg elvárja, hogy komolyan vegyék). Az ilyen 'embernek' azt kívánom, hogy élje át, milyen sz@r érzés, ha vele játszadoznak (mert ha lenne empátiája, akkor nem csinálná ezt).

2015. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Szűzku.rva
2015. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%

A legtöbb nő ilyen. Legalábbis akik átlagnál jobban néznek ki, ugyanis szeretnék a legjobb partit kiválasztani. Kilóméterekről fel lehet ismerni ezeket. Sok fiú "barát", felhőtagok vannak körülöttük , feltünőek, nagyhangóak, satöbbi.

mindíg az a kérdés, hogy be akarsz e szállni ebbe a versenybe. Ha ugy döntesz, hogy igen, akkor bizony viritani kell a lóvét, meg a külsőt.

2015. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
engem elég sok pasi megkörnyékez, de egyiknek se adom oda magam. önértékelési problémáim miatt. régen a melleim miatt, mert nagyon picik, mindig bennem volt, hogy ha meglátnak meztelenül, akkor már nem is kellenék senkinek a melleim miatt és ezért inkább minden randit lemondtam :D tudom baromság. na meg a csalódás miatt..
2015. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy valamilyen megoldatlan lelki problémája van, aminek az okával valószínűleg ő maga sincsen tisztában.
2015. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Azt hogy érzéketlen szemét! Pont egy ilyenbe lettem szerelmes.
2015. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!