Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel valószínűbb Isten...

Mivel valószínűbb Isten (legyen az iszlám vagy keresztény) létezése például a vérfarkasoknál és a hasonszőrű legendákénál?

Figyelt kérdés
Ugye a kereszténység , a zsidóság és az iszlám is egy csomó könyvön és helyi legendákon alapszik. A legendák helyi észrevételeken esetleg könyveken és folklórokon alapszik (az űrlények létezése pedig majdhogynem bebizonyított tény) mégis rengetegen az ilyen "gyerekes" legendákban nem de egyes vallásokban buzgón hisznek.

2015. júl. 14. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy vérfarkas létezése sokkal reálisabb, mint Istené. Végül is egy farkas, és egy ember DNS-e kerülhet egy testbe.

Földönkivüliek szinte biztos élnek, hiszen a Világegyetem hatalmas.

Valószínűleg azért, mert nekik ez tűnik normálisnak. Bár, nem vagyok vallásos.

L,14

2015. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
6%

Szerintem inkább Isten létezése a valoszinübb. Nem tudom hogy menyire vagytok vallásosak de ehez nem kell nagy ész. Lehetséges hogy léteznek földönkivüliek meg minden féle természet feletti lény de nem biztos. Amúgy hány éves vagy? Mert ilyet vagy az elmebetegek vagy pedig az általános iskolákban a kis 2.-3.-4.-esek kérdeznek!

Azért remélem hogy az utóbbi mert ha esetleg nem akkor csak szój hívom az elme gyógy intézetet. Nos további szép napot!

😉😉😉☺☺☺☺

2016. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2# válaszoló!

Nem kéne leszólni a kérdezőt a kérdése miatt. Teljesen konkrét dolgot kérdezett. Már csak ezen a kérdésen is órákat tudnának vitatkozni bolygónk lángelméi. Másrészt, ha már kijelented a véleményedet, legalább indokold meg, mert ez így nagyon elfogultnak tűnik.

2016. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!