Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon várom a sulit. Mit...

KisCsibe13 kérdése:

Nagyon várom a sulit. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak július eleje van, de már nagyon várom a sulit. Tavalyi tapasztalatom szerint, mikor ugyanígy a nyár közepén elkezdtem várni az iskolát, a suli első napja jó volt, ám a többi napon már rossz volt bent lenni. Leginkább most az új osztálytársak miatt várom. Mit tegyek, hogy ne várjam ennyire?

2015. júl. 8. 16:05
 1/9 anonim válasza:
100%

hányadikos vagy?szerintem ez ellen nem lehet mit tenni, en 7-edikes vagyok és nagyon nem várom a sulit.

de ha azt akarod esetleg hogy gyorsan elmennyen a nyár akkor sokszor találkozz barátaiddal,osztálytársaiddal.

menny el velük biciklizni,focizni,moziba stb.

2015. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most leszek 7.es :D és köszi 😁
2015. júl. 9. 01:56
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia én is 7-be megyek és egyszerűen a suliba bevásárlást nagyon várom meg az egész sulis környezetet mármint ,hogy órákon lenni stb.De az osztály társakat nem annyira.Furcsa de én a tanulást is.Pedig nem vagyok stréber.
2015. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szia! :) Én is most megyek 7.-be. :) És annyit tudok ajánlani, hogy kezd el kiolvasni a kötelezőket. :) Azzal eltelik az idő. Vagy pedig találkozz a barátaiddal. :) Menj strandolni. Ott is elmegy az idő. :D
2015. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Én is a suliba való tanszerek, jó cuccok bevásárlását/összepakolását várom még veszettül :D ezt el is felejtettem mondani :) leginkább akkor jön rám ez a "deváromasulit" dolog, amikor olyan sorozatokat/filmeket nézek, ami egy (általában) középiskolában játszódik, még akkor is, ha tudatában vagyok annak, hogy azért az én sulim nem olyan fenékig tejfel dolog, mint amit a tv-ben látok :D

2015. júl. 10. 00:30
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! :)


Köszönöm a tanácsod!:) viszont (nem tudom hogy pozitív, vagy negatív dolog-e ebből a szempontból nézve) nem kaptunk közelező olvasmányt, mivel a tanár év közben akarja velünk kiolvastatni :D azonban a többi javaslatod jól hangzik :D

2015. júl. 10. 00:34
 7/9 anonim válasza:
Ismerős :) Talizz a barátaiddal, fagyizzatok, biciklizzetek, sétáljatok, strandoljatok. Ha van kutyád akkor sétáltasd meg, vagy fussatok. Hallgass zenét, énekelj, táncolj, próbálj ki sportokat akár barátokkal is és úgy még vicces is :)
2015. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hú,én is várom.A szüleim pedig hülyének néznek. :S

Én is 7.be megyek.Talán a rengeteg alvás segít.Bár kétlem,hogy ez menne.egyet tudok ajánlani:olvass

2015. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó neked :D én már teljesen kivagyok hogy már kevesebb mint 3 hét és kezdődik :(
2015. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!