Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen estben visszavennétek...

Ilyen estben visszavennétek az általatok eladott terméket?

Figyelt kérdés
Volt egy gyerek székem amit eladtam bőven ár alatt mert mi kaptuk és nekünk már volt amit használtunk. Nem új szék hanem használt. Szóval egy hölgy megvette majd most 2 hét után megkeresett,hogy nem jó a szék mert ferde és a gyerek kiborult belőle. Nálunk ilyen probléma nem volt vele bár csak néhány alkalommal használtam. Most nem tudom mit vár el ( csak leírta a dolgot és hogy nem volt szép tőlem így eladni ) Vegyem vissza ? Szerintem nem volt baja a széknek...Így gondolom ahogy most kinéz már nem venné meg senki főleg hogy balesetveszélyesis lett. Nem nagy összegről van szó,de én ígyis csak 1500 ft nyertem rajat mert utiköltség + gyerekfelügyelő ( amíg elmentem a másik városba ) Szóval ha most megint elmegyek érte akkor már az 1500 Ft is bebukom utólag és rajtam marad a rossz szék...Nem tudom mit tegyek...Szerintem nem én hibáztam,de közben meg a nőci is szimpi és nem hiszem,hogy átverne...

2015. júl. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem venném vissza. Ha a szék nálad jól működött, akkor valószínűleg a vevőnél történhetett valami, ráadásul ár alatt adtad el, így járt.
2015. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak olyan hülye vagyok,hogy túllelkizem az egészet...
2015. júl. 22. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok egyébként, túl lelkiismeretes, de ilyenkor arra kell gondolni, hogy ő nem nézte át a terméket, ráadásul ha nálad hibátlanul működött, akkor abban a 2 hétben történt valami, és próbálja azt a pénzt visszaszerezni... ne foglalkozz vele.:)
2015. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!