Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani jó könyveke...

Valaki tud mondani jó könyveket kb.14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
NE nyálasat és nagyon szerelmeset ha lehet. Inkább valami pörgőset. Előre is köszi! :)

2015. júl. 26. 23:05
 1/8 anonim válasza:
Na olyanokat tudok ajánlani! :D Mivel a csöpögős könyvek nekem se a kedvenceim... :P A kedvencem a Lány, aki tud repülni, de én a Stephen King könyveket szeretem, bár vannak benne véres és visszataszító részek, de attól még k***a jók.:3
2015. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Harry Potter
2015. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Harry Potter a legjobb. Tegnap fejeztem be, 10 nap alatt elolvastam az egész sorozatot. (Mondjuk úgy jobb volt olvasni, hogy előtte láttam filmben, így volt elképzelésem a karakterek kinézetéről).

De a Leslie L Lawrence-könyvek is jók, Útvesztő-sorozat is, Trónok Harca-sorozat is.

2015. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van :) Stephen King könyvei fergetegesek! Kissé horror egy-egy, de ettől eltekintve nagyon jók!

Nekem az első könyvem, amit úgy olvastam el, hogy tetszett is, meg kötelező se volt, az a Pokoli szolgálat volt. Én nagyon élveztem, a mai napig a kedvenc könyvem. Aztán jött a Vándorsólyom kisasszony különleges gyerekei (majd a 2. része ennek, az Üresek városa), Füst és csont leánya, belekezdtem a Világok peremén-be is, de azt le kellett tegyem, mert 13 évesen nem nagyon érdekelt, majd 14 évesen elolvastam, tetszet.. és most a Kripátát olvasom.

2015. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Justin Cronin: A szabadulás

folytatása: A tizenkettek

Nem kifejezetten ifjúsági könyv, de én is 14 vagyok most fejeztem be és imádom, már rohanok is a következő részért.

2015. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Időfutár, az egyik kedvencem nagyon jó könyv.
2015. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) nagy részét már olvastam, de azért van egy-két új is :)
2015. aug. 27. 23:26
 8/8 anonim válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Kicsit filozofikus, de egy kamasz is megérti.

2017. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!