Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a történetem?

Szerintetek milyen a történetem?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van a történet,amit írok.Még csak nemrég kezdtem el.Szerintetek milyen?Folytassam?Negatív és pozitív kritikákat is elfogadok.



2015. júl. 30. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az AU, OC, OOC?
2015. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az AU:Alternative universe.Egy világnak egy változata,amely nem pont olyan mint az igazi.

OC:Kitalált szereplő

OOC:Olyan szereplő,akinek a jellemét a történetben úgy alakítjuk,ahogy mi akarjuk,de nem mi találtuk ki.

2015. júl. 30. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uff, az alapötleted nagyon izgalmas, viszont rossz a helyesírásod (kéne egy béta) és a tördelés is hagy némi kívánnivalót, amiért harapnak az olvasók.

Túl sok a tőmondatod, ezért nem elég gördülékeny a stílusod, és túlságosan körülírod a dolgokat. A prológusban csapongsz. Érdemes lenne néhány írástechnikai írást elolvasnod (neten vagy könyv formában, pölö a Boncnok), hogy csiszolódj. DE: ne hagyd abba szerintem a történetet. Ez az alapötlet megérdemli a jó kidolgozást, szóval szerintem feküdj neki, mert van benne lehetőség, és írásban csak sok-sok írással lehet fejlődni! Lehet, hogy most megírod, aztán öt év múlva újraírod az egészet és kiadod. :)

2015. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kritikát!Nemrég kezdtem el az írással úgy rendesen foglalkozni,úgyhogy még eléggé szörnyű a stílusom,de megpróbálok rá figyelni,és a helyesírásra is.Jó tudni,hogy akkor még nincs minden veszve,mert attól tartottam főleg,hogy az alaptörténet is sablonos és borzalmas.Habár valóban újrafogom írni,mert ez a történet egy mangának a vázlata.Ment a zöldkéz és mégegyszer köszi :)
2015. aug. 5. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de a link már nem működik, viszont én szívesen elolvasnám a történeted! Esetleg máshol a neten fenn van? Köszi :)
2017. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!