Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, nem tudom mit tegyek, úgy érzem kiszállt belőlem a lélek, erőm nincs élni, lehet hogy megteszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt ne, amit "lehet" megtennél.


Miből indult ki ez az egész?

2015. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A párommal szét kellett mennünk,a szüleinél éltünk, de én ott besokkaltam,elköltözni nem tudtunk , de ő azt mondta hogy próbáljuk meg így , és hátha összetudunk költözni egy közös otthonba, de azóta nem is kereset ,hogy mi van velem,hogy vagyok, és közbe lehet hogy terhes vagyok, 2hete késik, de a teszt negatív lett.
2015. aug. 1. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek után nem csoda, hogy ki vagy készülve.


Esetleg Te próbáltad keresni? Ha nem, próbáld meg. Mondjuk arra nem nagyon tudok elképzelni értelmes okot, hogy miért nem keresett, de bármi is a válasz, a bizonytalanságtól jobb. Ha pedig kiderülne, hogy babát vársz, pláne felejtsd el, hogy őrültséget csinálnál. Bármit is hoz a jövő, Ő az, aki miatt nem szabad feladnod.

2015. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha terhes lennék ,akkor legalább lenne miért élnem, nem próbáltam keresni, úgy érzem nem nekem kell, de tükörbe nézni se merek,mert úgy nézzek már ki mint egy végső stádiumos :(
2015. aug. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!