Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szent Johanna gimi vagy a...

A Szent Johanna gimi vagy a Hűvösvölgyi suli a jobb könyv?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nem tudom hogy melyiket vegyem meg.
2015. aug. 6. 19:06
 1/10 katika201 válasza:
Szerintem mind kettő nagyon jó de ha ténylegesen választani akarsz akkor inkább a Szent Johanna gimit ajánlanám.Én már vagy ezerszer ki olvastam mindegyiket de még mindig ugyan úgy szeretem.Szóval szerintem érdemesebb lenne azt választani jobban át tudod érezni a cselekményeket.
2015. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én is olvastam mindkettőt. Mind jo, de szerintem a Szent Johanna jobb. Persze a másik is jó, de inkább a SzJG-t.
2015. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szia...én már kiolvastam a szent johanna gimit, viszot a hüvösvölgyiböl meg csak két részt. az az igazság,hogy szerintem laura jobban ir mint maros edit,és én még a kettö törteneteben is felfedeztem a hasonlosagot ˙(fogalmazás egyes.....) a szent johannában nem annyira az a leragadok egy témanal tipusu, és a szereplöi is sokkal de sokkal nyiltabbak illetve szerethetőbbek.ajánlom kezd a szent johannával,de mindenképp olvasd el mind a kettöt, mert mindkettövel egy elmenyt haysz ki
2015. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szent Johanna;)
2015. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 M.Viktóriaa válasza:
A Szent Johanna Gimi jobb és a másikat lemásolták róla.
2015. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szent Johanna:)
2015. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez ízlés kérdése. Én mindkettőt olvastam, de a SzJG jobban tetszett. Szerintem mindkettőt olvasd el és utána döntsd el te, hogy melyik a jobb.
2015. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Olvastam mindkettőt, hasonló műfaj. A HSV-ben sokkal természetesebbek a karakterek, mint a Szent Johanna Gimiben, viszont utóbbiban a cselekmény izgalmasabb. Megvenni szerintem egyiket se érdemes, annyira azért nem képvisel eszmei értéket. :)


21/N

2015. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ÉN mind a kettőt olvastam,de nekem az SzJG jobban tetszett
2015. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hűvösvölgyiben emberibb karakterek vannak és (szerintem) eseménydúsabb. Lehet hogy Laura jobban ír, de nekem most így újraolvasva nagyon sok helyen volt unalmas. A Bábel szerintem ezerszer jobb lett,nekem az tőle a kedvenc könyvem. Utánna pedig ahogy jött a többi. :)

Szerintem nem másolta le maros edit(bár tény és való, sok a hasonlóság, de mára már annyi ilyen könyv lett, hogy szerintem hülyeség ezzel vádolni őt, csak megpróbált ő is a korosztályhoz illőt alkotni:) )

a HVS (szerintem) eseménydúsabb, mert az nem csak a suli köré épül, sőt, arról alig van szó. és most őszintén: ki az aki szívesebben olvas rajzórákról meg magyarórákról(felelésekről meg dogákról) mint izgisebb élethelyzetkről? eleve suliba járunk, ha olvasok basszus, ne arról kelljen már olvassak hogy hogy telt egy kitalált szereplőnek a magyarórája, és hogy hogyan segített a többieknek a dogánál!

de ez ízlés kérdése, kinek mi tetszik jobban(megkövezni senkit nem kell a véleményért:) )

2016. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!