Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok ajánlani nekem...

Edina015 kérdése:

Tudnatok ajánlani nekem valami jo hizokurat?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik hogy hizokirarol van szo es nem fogyokurarol hisz az emberek többsége fogyókúrázni akar! De én most hizokurazni akarok!

15 eves vagyok es nagyon vékony amit utálok! Meg akarok hozni de eddig sehogyse ment! Fiatal korában anyukám is ilyen vékony volt mindt én! Alitolag tole orokoltem! De azert amert orokoltem azert meg én meghizhatok?

Ha valaki tud ajánlani valami jo hizokurat kerlek irjatok le! Es kerlek ne olyanokat irjatok hogy egyek es meghizok....

Elore is koszonom!


2015. aug. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél rengeteg húst, jó zsíros disznóhúst, rengeteg tésztát, fehér kenyeret, de a gyorséttermi kaják meg a pizza is hizlal, meg a sok édesség is.
2015. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii szepen!
2015. aug. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!