Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúrát legyetek kedvesek...

Hízókúrát legyetek kedvesek ajánlani! Tudnátok?

Figyelt kérdés
Szokatlan kérés, tudom. 29 éves férfi vagyok egy hosszú nyelészavarral járó betegség után felépülőben. 186 cm magasan 103 kg voltam, most vagyok 70 kg. Akármennyit (a gyomrom mérete függvényében), akárhányszor eszem, bármit (cukrot, tésztát, húst, zsírt) nagyon nehezen talán egy hét alatt +1 kg. Aztán megint visszaesik. 70 a bűvös szám. Nem tudom túllépni. Tudnátok segíteni?

2013. márc. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akármennyire soknak is tűnik, de nem haladod meg a napi kalóriaszinted.


Számold ki a napi kalóriaszükségleted és egyél legalább 500 kcal-val többet annál. Persze nem kell egészségtelenül táplálkozni, lehet egészségesen hízni is.

2013. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tömegnövelő étrend és edzés, avval jön majd fel a tömeg, és jobban is fogsz kinézni :) [link]
2013. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!