Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 hetes terhes vagyok és már...

30 hetes terhes vagyok és már lassan 1 hónapja nagyon rosszul alszom! Lehet baja a babámnak attól hogy keveset alszom?

Figyelt kérdés
már lassan 1 hónapja alig tudok aludni! egyszerűen nem jön álom a szememre és legjobb esetben hajnali 3-4 óra fele tudok csak elaludni! rosszabbik esetben reggel 6-7 óra fele...és egyszerűen sehogy sem kényelmes mert minden fekvő pózba bekeményedik a hasam...a babámnak nem lehet ebből baja hogy keveset alszom? :O
2015. aug. 11. 05:45
 1/4 A kérdező kommentje:
és mitől lehet az hogy nem tudok aludni?
2015. aug. 11. 05:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül, ilyen melegben a legtöbb ember nem tud aludni. Reggel felé már hüvösebb van, akkor azért sikerül.


A babábak meg mindegy, hogy mennyit alszol.

2015. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor jó! :) gondoltam,hogy a meleg is közre játszik csak féltem,hogy esetleg a babának valami baja lehet ebből,hogy keveset alszom! köszönöm a válaszodat :)
2015. aug. 11. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
SZivesen és kellemes babavárást, idegeskedés nélkül.
2015. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!