Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki ha nincs...

Mit mondjak neki ha nincs kedvem elmenni a szülinapjára?

Figyelt kérdés
18adik szülinapjára , 2 hér múlvára meghívott egy ismerősöm akivel nem vagyunk valami hú de jóban, akiket rajtam kívül meghívott azokkal meg szinte egyáltalán nem, soha nincs közös témánk, semmi. Nem szeretnék elmenni társasozni, meg üdítőket iszogatni közben, de nem tudom mit mondjak neki. ötletek? :) 20/L

2015. aug. 16. 23:07
 1/3 anonim válasza:
"Bocsi de nem tudok elmenni", vagy mondd meg neki hogy egyszerűen "nincs kedved". Engem is szombatra hívtak meg, és megmondtam neki hogy nincs kedvem bocsi(amúgy se vagyunk annyira jóban). Megfog sértődni de ez nem fog örökké tartani:D
2015. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb megoldás:

" köszönöm a meghívást, de nem megyek".

Ha nem vagytok annyira nagy haverságban, akkor amúgy sincs mit magyarázkodni.

2015. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mész el mondod neki hogy " leszarod a szülinapját" aszt késsz. Ezért nem érdemes írni max 1-2 napra fölhuzta az orrát.
2015. aug. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!