Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok ellene tenni?...

Mit tudok ellene tenni? (Vagdosás )  

Figyelt kérdés
Családi okok miatt eleg stesszes vagyok. Estenkent Sirni szoktam es (uveggel) vagdosom a kezem,illetve lábam. Egy honapig birtam hogy nem vágtam magam.. Most ujra elkeztem..mit tudok tenni hogy ne vagjam magam? Rosszindulatú kommentelok hagyjanak!!

2015. aug. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Akaraterő kérdése. Próbáld meg sporttal levezetni a feszültséged. (pl. futás) Ezt ne tedd, akár elfertőződhet.
2015. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ideje lenne rászokni a cigire, vagy az alkoholra, mindkettő megoldás a problémádra. VAAAGY! szórj sót a friss sebre. Ha minden jól megy 24 éves korodra egy fetisiszta lotyó leszel, ha sikered van akkor akár jól is fogsz kinézni, s különböző BDSM filmekben szerepelhetsz majd (ami jó pénz).


Vagy ami még segíthet, az a maszturbáció. Stresszre ajánlják, az első vibrátort pont ilyenek miatt találták fel.

[link]


Esetleg ha nem vagy szégyellős akkor vannak olyan oldalak ahol különböző pasiknak is meg tudod mutatni, hogy milyen jól megy már! Ők egy halom bókkal el fognak halmozni, s ez jót tesz a léleknek.



Üdv.: Egy szintén stresszes ember. (Vagyis hát csak régebben voltam stresszes, most már nem, mert meguntam, bár akkor sem vágdostam magam, inkább a barátokkal voltam/ittam)


Ui.: egy csepp rosszindulat nélkül írtam mindezt!

2015. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Amugy 13eves lany vagyok

2015. aug. 26. 22:00
 4/5 anonim válasza:

Ne tedd. Vezesd le sporttal a feszultseget.. vaaagy.. inkabb sirj mint vagdosd magad. A vagdosasnak megmarad a helye. De ram is irhatsz, ha gondolod..:)

Ps: szintugy 13 eves lany vagyok *depresszios*

2015. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is 13 vagyok.. annyit tudok mondani hogy az alkohol, cigi, vagdosás nm megoldás.. barátkozz, nézz filmeket, sportolj, találj hobbit és ne csinálj olyan dolgokat ami nem való egy 13 évesnek.. például ne vetkőzz szexoldalakon, ne szokj rá a dohányzásra, ne igyál alkoholt... mert így csak egy különc leszel (már sajnálom a kifejezést) hidd el sok barátom csinálja ezeket és nagyon nem jó.. mármint nem a vagdosást csinálják hanem az ivást stb.. a vagdosásról pedig beszélj a barátoknak vagy a családnak és majd segítenek!
2015. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!