Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általánosban miért zavar...

Általánosban miért zavar néhány tanát (nagy része nem foglalkozik vele) az ha ki van lakkozva a kőrmöm?

Figyelt kérdés

szerintem alapjába nem a külsőnkel kéne foglalkozniuk hanem tanítani a gyerekeket. persze mindenben van egy határ mondjuk az öltözködésnél, meg a sminkel és szerintem minden ilyenbe van egy határ, de a körömnél szerintem az lenne a határ hogy nem 10cm-s hegyes műköröm legyen, mert akár mennyire is furán hangozhat én utálom lakk nélkül a kőrmöm és régebben mindig fogdostam, simogattam a lakkot a körmömön

Igazából erre nem tudok szakszerű szót, mert tényleg megállás nélfül ezt csnáltam.

Ha ti lennétek/vagytok tanárok általánosban zavarna titeket ha a gyerekeknek ki lenne festve a körme, mert ha ezt tőlem kérdeznék tuti azt mondanám nem zavaró.

És néhány amerikai sorozatba olyanokat lehet időnként látni, hogy 8éves kislányokon szempilla spirál van, meg csillogó színes kőrmömkkel szaladgálnak, de egy sorozatba olyat is láttam hogy a 12-13 éves lánynak hosszú színes műkörme volt és az is lehet hogy a haja is festve volt, mert neten azt olvastam hogy eredetileg szőke de a sorozatba vörös volt hogy ebből mennyi igaz azt nem tudom de nem az a lényeg és tudom hogy nem Amerikába vagyunk ezt csak példának hoztam fel hogy miket néznek mostanában a korombeli gyerekek.

13/l


2015. aug. 27. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanàr nevel is. Nem baj ha jàtèkbol neha kifested akormod de nem kislanynak valò mèg. Az amerikai pèlda katasztròfa...
2015. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebbe így még nem gondoltam bele, de ahogy valahol a leírásban volt nem bírom a kőrmöm lakk nélkül nézni(ez is egy mániám a lakom piszkálásán kívül, de arról már leszoktam úgy90%ban) de mondjuk szerintem egy világosabb árnyalat még nem a világ vége. Most a világos kékre, rózsaszínre, fehérre, lilára és az ilyen lazac színre gondoltam de mindegyikböl a világos csak nem akartam mindegyik elé kiírni.
2015. aug. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!