Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek még mindig megakar...

Szerintetek még mindig megakarnak verni?

Figyelt kérdés
régebben kb 5-6 hónapja tanulószobán belém kötött két cigány gyerek és majdnem összeverekedtünk az utcán és utánna az iskolában ödajöttek kb 8 intézetes gyerekkel hogy megakarnak verni csak bejött a tanár és elmentek. találkoztam már velük de úgy hogy voltak mellettem de elmentünk egymás mellett szó nélkül. szóval reggel amikor megyek iskolába mindig akkor jönnek őkis szerencsére átmentek más iskolába de úgyis elköltözünk hónap végén de nem akarok bújkálni addig amíg el nem költönünk. tud valaki valami megoldást?

2015. szept. 1. 14:35
 1/3 anonim válasza:

Valószínűleg elfelejtették már, vagy tesznek rá. Náluk ez így megy, azóta találtak mást/másokat akikre rákötöttek, cigányéknál így megy. Nem kell félned, járjál normálisan, ha meg találkozol velük, vagy bármelyikkel véletlenül se húzd be füled-farkad, a kiszolgáltatottságra ugranak.

Ha nem is ők, de bármikor bárhol valamilyen cigányok meg akarnak verni, inkább legyél "kemény", ne hagyd magad, akkor se ha kapsz a végén. Nincs ennél jobb opció, elhiheted.

Egyébként a fellépés a lényeg, ha látszik rajtad hogy nem lehet veled sz*rozni, akkor 99%-ban beléd se kötnek, nem mernek. Mikor meg akartak verni akkor se véletlenül voltak annyian, egyedül félnek.

Egyébként én ezek között nőttem fel, sok atrocitás, konfliktus volt, a megadás és a háttérbe vonulás mindig minden esetben csak rontott a dolgon.

2015. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. attól nem félek hogy megvernek mert megtudom védeni magam jártam judo-ra 2 évig csak attól félem ha leütöm az eggyiket és másnp rámjönnek 20-an az egész brigád. tudom sokan mondják üsd ki a legnagyobbat de 20-30 éves felnőttek jönnek simán lecsapnak.
2015. szept. 1. 15:38
 3/3 anonim válasza:
Hát figyelj, ezt a kockázatot muszáj bevállalni. Sokkal rosszabb ha hagyod magad, leszednek, lehúznak akár hosszútávon is. Egyébként nem sok esélyt látok rá hogy betámadnának utána húszan, főleg hogyha nem vagy több évvel idősebb náluk. Egy szó mint száz, nyugodtan védd meg magad, nem hiszem hogy gond lenne belőle. Nem tudom te hol élsz, de én borsodi gondolkodással ezt tudom neked tanácsolni.
2015. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!