Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megakarnak verni?

Mit tegyek ha megakarnak verni?

Figyelt kérdés

meg akarnak verni ketten. egy 22 éves meg egy 19. olyas valamiért amiről nem tehetek! hogy védhetem meg magam, vagy mit tanácsoltok, mit tegyek?

16/f



2013. febr. 18. 01:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy nagyon bátrak, amiért ketten meg akarnak verni egy 16 évest, ráadásul nem is egy korosztály.Legalábbis ha én meg akarnék verni valakit és ezt mondanák nekem, akkor én gyávának érezném magam, ez tény és való.
2013. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak hogy ők hogy is mondjam. nem az eszűkről híresek :) kétlem, hogy feltudnák fogni.
2013. febr. 18. 01:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor minél inkább kerülöd őket, annál jobb.Mert ugye valljuk be nem sok esélyed lenne ellenük.Meg persze így látatlanba én is könnyen beszélek, én sem tudnám mit tegyek ilyenkor.
2013. febr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azon gondolkoztam, hogy egy verésbe nem halok bele (jobb esetbe) de viszonz mivel nagykorúak, kiskorú bántalmazásáért feltudom jelenteni őket :) szerintem ez a legreálisabb módszer.
2013. febr. 18. 01:55
 5/17 anonim ***** válasza:
És ezt meg is kell tenned!
2013. febr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szólj a heverjaidnak te is ! :)
2013. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

" nem az eszűkről híresek"


csak nem winnetouék? Feljelented őket? Még többet kapsz. Sőt, lehet hogy már az első alkalommal kapod a bökőt a bordák közé.....

2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"egy verésbe nem halok bele"


Erre nem vennék mérget, mert ha összetörik a légcsövedet agy ütéssel akkor megfulladsz, ha eltörik a bordádat egy rúgással az kiszúrja a tüdődet akkor is megfulladsz + mellé okoz egy kis belső vérzést is, ha artériát ér akkor meg nem mentőt fognak hívni hozzád hanem halottaskocsit.


És akkor ez csak 2 példa volt a sokból.

2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
súlyos testisértés aszem 3-tól 8 évig terjedő
2013. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne verekedjen senki!Senkinek se esik jól ,ha megverik !!!

Elég gond van ebben a mai világban,nehogy még ilyenek is nyomják az ember LELKÉT !

2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!