Ez direkt ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem a Tesco-ban (nem először) egy fülhallgatót 900 forintért. Igazából semmi baj, meg vagyok vele elégedve jó hangosan szól (jobb a hangzása mint a 3000 forintosnak), de mindig 1,2 hónap után elromlik, vagy szétmegy a zsinórja, vagy csak az egyik fele szól, most megint kezd tönkremenni, pedig 1 hónapja vettem. Megvan a blokkja szerintetek visszavigyem? Vigyáztam mindegyikre, így biztos, hogy nem az én hibám, hogy tönkremegy, még a zsebemben sincs, ahol megszakadhatna a szál. Kérlek az olyan válaszokat mellőzzétek, hogy "mit vártál 900 forintért?" Elnézést hogy nincs fülhallgatóra 4000-5000 forintom, de szerintem nem csak én vagyok így vele. Ja és még annyit, hogy ez a kb.6. fülhallgató amit veszek. A normális válaszokat köszönöm :)

2015. szept. 3. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 6 fülhallgatót vettél 900 forintért, akkor pontosan 5400 forintot költöttél fülhallgatóra. Nem jobb lenne egyszer kifizetni egy nagyobb összeget, viszont akkor évekig nem lenne gondod vele?


Egyébként nem fogják visszavenni ennyi idő után, hisz nincs rá garancia, nem kötelesek se cserélni, se visszavenni.


De bepróbálkozhatsz náluk, lehet, hogy úgy lesznek vele, hogy bukni 900 forintot még mindig jobb, mint egy elégedetlen ügyfél.

2015. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és ami lemaradt: Szerintetek direkt így csinálják meg, hogy egy bizonyos időn belül elromoljon, hogy mi vásárlók kénytelenek legyünk megvenni?
2015. szept. 3. 17:08
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ, ebbe bele se gondoltam :D :D
2015. szept. 3. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, 900 forintért adják a fülest. Nyilván csak az éri meg nekik, ha hasznuk is van, tehát ebben a 900 forintban benne van a haszon, a logisztikai költségek (amíg a gyárból a boltba kerül a cucc) stb. Mennyi marad? Szinte semmi. Na, ebből a semmiből rakják össze neked a fülhallgatót. Az a cél, hogy szóljon legalább ideig-óráig, ennyi pénzért minőséget nem lehet beletenni.
2015. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 így belegondolva, valóban a készítőknek csak így éri meg a füles gyártása :) Köszi a választ :)
2015. szept. 3. 17:27
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg a Villanykörte összeesküvés című dokumentumfilmet. Nem hülyeség, és nagyon jól megválaszolja a kérdésed.
2015. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi. Megnézem :D
2015. szept. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!